Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tud elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud elfelejteni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt 1 lánnyal szexkapcsolatba.Bár ő már az első hónap után szerelmes lett belém,én is érzek iránta némi szerelmet de nem elég erős. Azmiatt nem erős ,hogy elég könnyűvérű volt a lány egyéjszakásokkal megcsalásokkkal...Ezért is akartam csak tőle szexkapcsolatot nem többet,de ő folyamatosan erőlteti,hogy szerelmes belém komoly kapcsolatot akar már nem vágyik másra tőlem akarna gyereket. Többször próbáltam otthagyni de állandóan hívogat keres pár hétnél tovább nem bírtam,hogy ne találkozzak vele. Nemtudom mit gondoljak lehet,hogy tényleg megváltozna miattam,vagy csak 1 ideig amíg meg nem unna. Azért vagyok döntésképtelen mert nagyon küzd értem és nem számítottam erre a reakcióra(konkrétan megmondtam neki,hogy ribinek tartom,de mégis próbálkozik és aztmondja nemvágyik másra)29f vagyok ő 26
2016. júl. 1. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ribinek tartod, lenézed, de azért vígan megdugod évek óta, szerelem nélkül... ő legalább érzésekkel van benne ebbe a szexkapcsolatba, míg te csak a testét használod... akkor te mitől vagy különb nála erkölcsileg, milyen alapon ítélkezel?! üzenem a lánynak, nálad talál jobbat is, és ne alázkodjon meg, hogy leszel-e olyan kegyes belészeretni.
2016. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
#1 Jól érzem, hogy egy csaj vagy, aki már szintén belezúgott valakibe, aki nem viszonozta az érzéseit, de a testedet bátran használt?:D
2016. júl. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nemjól érzed ha csaj lennék akkor úgy kérdezném, itt nemismer senki.
2016. júl. 1. 07:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja bocs most látom az 1esnek szántad
2016. júl. 1. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!