Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Miért érzem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért érzem ezt a lelki közelséget, amikor beszélgettünk, amikor van párom, kit nagyom szeretek? 23/L

Figyelt kérdés

Van több, mint egy éve párkapcsolatom. Az én részemről kicsit nehezen indult ez a kapcsolat, de mára már elmondhatom nagyon szerelmes vagyok.


Igaz, hogy távkapcsolatban élünk, de a szerelmem mindent megtesz a kapcsolatunkért, a szerelmünkért. Aranyos, kedves, tisztességes, romantikus és rettentően adóadó, amit a korombeliekről manapság nem igazán lehet elmondani.


Van egy fiú, kivel 3-4 hőnapja ismerkedtünk meg. Elkezdtünk beszélgetni egy oldalon, de tényleg rettenetesen sokat beszélgettünk, megkedveltem.


Ez az ismerkedés, barátság közel egy hónapig félbeszakadt. Ez egy hosszú történet, de a lényeg az, hogy az a fiú mondta, hogy neki barátság kevés inkább nem szeretné folytatni.


Viszont körülbelül egy hete újra megkeresett, hogy mi van velem? Van-e még barátom?

Megint elkezdtünk beszélgetni. Én mondtam neki, hogy mi csak barátok lehetünk, illetve csak barátságot szeretnék tőle. Ő most már belement ebbe.


Ő neki különben van egy elég csúnya és ritka genetikai betegsége, ami sajnos a külsejére nagyon rossz hatással van. Egész életében csak bántották a külseje végett. Nekem is az összes barátom mondja milyen ronda, de én akkor is kedvelem, tisztelem.


Amikor, beszélgettünk olyan közelséget érzek. Sok bennük a közös vonás, érdeklődés. Nagyon tartalmasan tudunk beszélgetni egymással.


A párom szakmunkás, villanyszerelő meg targoncás szakmája van. Amivel, természetesen nem baj nincs, csak ő neki fogalma sincs, arról, milyen egyszerre két képzésre járni vagy nyelveket tanulni, amivel viszont a másik fiú tisztában van.


Szeretem, tisztelem a párom nála jobbat nem is kaphatnék, de valahogy a másik fiúval, olyan jó beszélgetni, olyan melegséget, közelséget, megértést érzek. Viszont a fiúhoz egyáltalán nem vonzódom szexuálisan, de mégis valami van benne.


Előre is köszönőm, annak, aki végig olvassa



2016. júl. 1. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sok időd van és unatkozol.
2016. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a fiú lelkileg jobban kielégít téged.


Tedd amit szeretnél.


23/F

2016. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor egy 3-ikat keress, aki testileg és lelkileg is megfelel, de ne dőlj be a csak barátságot akarok és így jó lesznek. Ha nem vonz a betegsége miatt, ne hitegesd, mert szenvedést okozol vele. Ha a jelenlegi párod szellemileg úgy érzed, nem hozzád való, vele szemben sem fair, hogy vele maradsz, pedig többre vágysz.
2016. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!