Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves fiú (én) és 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves fiú (én) és 18 éves lány között lehet valami? Gólyatáborban ismertem meg a lányt és nagyon megtetszett, rengeteget beszélgettünk, azt is kérdezte van-e barátnőm.

Figyelt kérdés
Tehát ezek után azt hittem lehet valami csak ott volt az az életkor különbség ami zavart. És egyszer a táborban amikor a csaj elment lefeküdni délután, mert hosszú volt az éjszaka, gondoltam én is ledőlök az ágyamba heverészni egyet. Egy szobában voltam vele és legjobb barátnőjével (a lány hívott, aki tetszik), be is megyek a szobába, h pihenjek le erre látom, h barátnője nagyon vígasztalja valamiért. Megkérdeztem mi, erre a válasz, hogy szerelmi ügy, és elmesélte, hogy neki mennyire bejön egy csávó, de az sosem ír rá, meg sosem hívja ki stb. Itt azt gondoltam, h végképp semmi esélyem nála, mégis tábor után rám írt és egy csomót dumáltunk, és mondta mennyire örül, hogy megismert. Akkor most ez mit akar jelenteni, mert nagyon nem tudok dűlőre jutni. Szerintetek érezhet közömbösen a lány is? Mármint bejöhetnék neki? :)

2014. dec. 3. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem közömbösen hanem kölcsönösen :))
2014. dec. 3. 21:57
 2/5 Dzsusztin Bibörlik ***** válasza:
0%
Álmodj, királylány. :D
2014. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise ***** válasza:
100%

Vannak olyan lányok,akiket ez egyáltalán nem zavarna,sőt,úgyhogy simán lehet esélyes.

De inkább ne nyomulj egyből,sodródj kicsit az árral,folytasd így tovább a beszélgetéseket és ne fűzz túlzott reményt hozzá.


Ha közömbös,akkor nem érez semmit,szóval ne azt kívánd :D

2014. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert? :oo
2014. dec. 3. 22:00
 5/5 opened paradise ***** válasza:
Mert jobb kellemesen csalódni,mint csakúgy :)
2014. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!