Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen romantikus hülye?

Figyelt kérdés

Tartottam a kapcsolatot egy volt osztálytársnőmmel a gimiből.Mert tetszett ugye...

Leveleztünk, sokszor összefutottunk, barátok voltunk. Győzködtem is magam, hogy csak barátok vagyunk, mert elég jófej csaj volt. De rájöttem, hogy egy bunkó pit*a. És minél bunkóbb volt, annál jobban szerettem.

A haverságunkba amúgy én 5-ször annyi energiát raktam, mert végül is tetszett a csaj. Mindig figyeltem rá, hogy jól érezze magát velem. Ő nem mindig viszonozta ezt.

21 évesek lettünk, és megmondtam neki, hogy őrülten belé vagyok zúgva. Megmondta, hogy ő nem tud nekem többet nyújtani. Na ekkor még bunkóbb lett. Ráadásul az e-mailjében továbbra is a lelki bajait írta le, miközben nekem más problémáim is voltak az életemben. Úgy éreztem csak lelki szemetesnek kellek neki. Nem is hibáztatom érte, hiszen én csináltam magamból lelki szemétlerakót. Azért hogy szeressen.

Az utolsó levelére nem válaszoltam, itt vége lett köztünk minden barátságnak. Egyszer találkoztam vele az utcán , és nem köszönt vissza.

Akkor jöttem rá, ha egy lány a lelki kaksijával traktál, nem férfiként tekint rám.

Ma már 30 vagyok, de még mindig sokszor eszembe jut ez a lány. pedig nem is olyan nagy szám



2016. júl. 2. 02:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
ne okold magad :) te nagyon jól bántál vele, sajnos vannak ilyen lányok, azért lehetett volna kedvesebb, de már férfi vagy keress egy kedves nőt :)
2016. júl. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Erre ugyis tekinthetsz h o tanitotta meg neked milyen szr dolgok is tortenhetnek az emberrel szerelem ugyben, szal meg halas is lehetsz neki. Igy is nezhetjuk a dolgot.
2016. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek. Én ugyanúgy elvesztettem egy fiú barátomat emiatt, mert ő a lelki szemetesládájának használt, rólam nem kérdezett semmit és annyira gyerekes volt, hogy állandóan belőlem űzött gúnyt. Szerencsére én nem voltam szerelmes, de szerettem. Amikor felvettem az ő stílusát, akkor meg én lettem a bunkó, szemét.

Az ilyeneket sose bánd, tanítottak valamit az életről, emberekről. Persze borzasztóan rossz, amikor évekkel később is eszébe jutnak az embernek és feltépődnek a sebek.

Te jól csináltál mindent, maradj is ilyen "romantikus hülye", és tartogasd egy arra érdemes embernek.

2016. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Ilyenek a nők. Nem romantikázni kell nekik, meg szerelmet vallani, hanem jó keményen meg kell őket ba szni. A faxra vágynak, nem a romantikára.
2016. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4-s magamból kiindulva én vágyom mindkettőre.😉 Viszont megkéne tanulni elfogadni, ha valakinek nem tetszik az ember és nem viszonozzák az érzéseit.
2016. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az 5-kommentel.. mi köze a külsönek hozzá? én már voltam szerelmes,egy tök átlagos emberbe..
2016. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem ezeket a kommenteket, hogy "vannak ilyen emberek" stb. A csaj vilagosan megmondta, hogy nem tud tobbet belekepzelni a kapcsolatukba. Nem a csaj hibaja, hogy a kerdezo ezen nem tudta tultenni magat.


Csak azert, mert valakihez kedvesek vagytok, akkor mar beletek kell zugni? Van, hogy meggebedhetek, annyira kedves es jofej vagyok valakivel, megsem vagyok az esete.


Ja, es a kerdezo sem a lanyt hibaztatja, legalabb is szamomra nem ez tunik ki a leirasbol.

2016. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igen, nem a lányt hibáztatom. ha nem bírom a bunkó csajokat, nekem kellett volna másikat keresni. gimiben is utaltak rá jelek, hogy elég bunkó. De egyébként atöbbi még nála is rosszabb volt. Tehát nem is tartom a lányt rossz embernek. Csak olyannak, aki nem nekem való, és nem is akart semmit. Egyébként mindig meg is mondta egyenesen, hogy nem tud nekem többet nyújtani. Ezeket a dolgokat meg nem lehet kierőszakolni. Én meg nem tehettem róla, hogy szerelmes vagyok belé. Csak az önzése fáj, hogy még miután szerelmet vallottam neki, utána is traktált. Míg más barátaival azért sokkal kölcsönösebb kapcsolatban állt. Én nem kaptam vissza annyit barátság szinten, mint a többi barátai, és ezért nem akartam a barátságot sem megmenteni a végén. Úgy éreztem sok energiámat elszívja. De attól még hiányzik a csaj. Pedig biztos azóta sem változott meg.
2016. júl. 2. 10:08
 9/15 A kérdező kommentje:
igen, ez nagyon fájt, hogy még a barátság sem kölcsönös
2016. júl. 2. 10:09
 10/15 A kérdező kommentje:
egyébként azt kívánom bárcsak magamat szeretném úgy, mint ahogy ezt a lányt a mai napig szeretni tudnám
2016. júl. 2. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!