Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen romantikus hülye?

Figyelt kérdés

Tartottam a kapcsolatot egy volt osztálytársnőmmel a gimiből.Mert tetszett ugye...

Leveleztünk, sokszor összefutottunk, barátok voltunk. Győzködtem is magam, hogy csak barátok vagyunk, mert elég jófej csaj volt. De rájöttem, hogy egy bunkó pit*a. És minél bunkóbb volt, annál jobban szerettem.

A haverságunkba amúgy én 5-ször annyi energiát raktam, mert végül is tetszett a csaj. Mindig figyeltem rá, hogy jól érezze magát velem. Ő nem mindig viszonozta ezt.

21 évesek lettünk, és megmondtam neki, hogy őrülten belé vagyok zúgva. Megmondta, hogy ő nem tud nekem többet nyújtani. Na ekkor még bunkóbb lett. Ráadásul az e-mailjében továbbra is a lelki bajait írta le, miközben nekem más problémáim is voltak az életemben. Úgy éreztem csak lelki szemetesnek kellek neki. Nem is hibáztatom érte, hiszen én csináltam magamból lelki szemétlerakót. Azért hogy szeressen.

Az utolsó levelére nem válaszoltam, itt vége lett köztünk minden barátságnak. Egyszer találkoztam vele az utcán , és nem köszönt vissza.

Akkor jöttem rá, ha egy lány a lelki kaksijával traktál, nem férfiként tekint rám.

Ma már 30 vagyok, de még mindig sokszor eszembe jut ez a lány. pedig nem is olyan nagy szám



2016. júl. 2. 02:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
6-s nem kell egyetérteni velem.Valószínűnek tartom, hogy a lányt se a kérdező külseje, se a belseje nem fogta meg.Emiatt sem tudhatott többet nyújtani a kérdezőnek.Erre írtam a külső miatti célzást.
2016. júl. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sikeres a nőknél. Ez is szomorít. Hogy a lányokat/ nőket még a belsőmmel sem tudom megfogni. Ez a csaj sokszor az orromra kötötte, hogy nem vagyok eléggé határozott/belevaló csávó. Okés, értem, hogy nem vagyok az, de ha barátok voltunk, akkor miért nem fogadott el barátként sem úgy, ahogy vagyok. Valószínű miközben "barátok" voltunk, közben is csak egy béna hapsiként gondolt rám, ha ennyit kritizált még a belsőm miatt is. Amúgy szerintem igaza volt, ha még 30 évesen is így filózok ezeken a dolgokon.
2016. júl. 2. 10:44
 13/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó levelében érezte, hogy egy kicsit sok volt ez nekem, mert a végén megkérdezte, hogy úgy vagyok-e vele, mármint a csajjal, hogy: mit akar még tőlem ez a hülye pi*sa. Ja, ő is bevallotta, hogy ilyen a személyisége, és hogy velem is ilyen volt. Én meg t*ketlen vagyok. És ezt sem bírta bennem.
2016. júl. 2. 10:48
 14/15 A kérdező kommentje:
egyébként nem figyeltetek arra, amit írt az, aki megjegyezte, hogy vannak ilyen emberek. Ő azt kifogásolta, hogy lelki szemetesnek használt.
2016. júl. 2. 10:54
 15/15 anonim ***** válasza:

sokszor az orromra kötötte, hogy nem vagyok eléggé határozott/belevaló csávó. Okés, értem, hogy nem vagyok az, de

---

Nincs de! Ha ezt külön az orrodra kötik, akkor nem kifogást kell keresni, hanem tenni ellene.

2016. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!