Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak szerintetek ezt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szerintetek ezt, hogy értsem? Bocs ha hülye a kérdés.

Figyelt kérdés

Egy ideje chatelek egy pasival és beleszerettem, ezt ő tudja és azon vagyok hogy legyen köztünk kapcsolat. Mindennap írunk és néha érzem, hogy esetleg érez irántam valamit.

Ezt írtam én: Jó lenne ha érezném, hogy én is kellenék neked.

Ezt a pasi: Fogod ha kis idő eltelik.



2016. jún. 18. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Találkoztatok már ?

Ha nem akkor lehetséges, hogy erre értette.

2016. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem, de 2hét múlva tervezzük. Kérdés, hogy összejön-e remélem igen.
2016. jún. 18. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Hogy tudsz érzelmeket táplálni olyan iránt, akivel még csak nem is találkoztál személyesen? Vigyázz mert nagyot koppanhatsz.
2016. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
2 hét az sok idő, szerinte addigra meg fog szakadni a chat. Ha te is kellenél neki, akkor már találkoztatok volna.
2016. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez csak szimplán annyit jelent, hogy számára még nagyon korai ilyen dolgokat állítani. Alig ismeritek egymást, nem is találkoztatok még, teljesen normális, ha neki idő kell ahhoz, hogy kialakuljon valami. Én a helyedben nem írogatnék neki ilyen baromságokat, mert ezzel tökre elveszed a kedvét.
2016. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beleszerettél olyanba akivel nem is találkoztál? Hány éves felnőtt vagy Te?:D Sztem nem lehet beleszeretni senkibe neten keresztül max odáig lenni érte, rajongani, kedvelni stb. amiből később a találkozások után lehet szerelem. Ez neki sztem szimplán gyors és meglepő, ha már egy érett férfiról van szó akkor valószínű értetlenkedve áll a dolog előtt hogy Te már szereted. Ne akarj kikényszeríteni belőle semmilyen érzelmi vallomást, mert amit írtál neki az olyan. Hagyd ezeket csak ismerkedj vele tovább a találkozásig aztán majd kiderül mi lesz.
2016. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!