Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Minden lány ragaszkodik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ragaszkodik a rossz kapcsolatához? Ugye nem?

Figyelt kérdés

sokadjára látom, hogy a nők inkább egy általuk is rossznak mondott kapcsolatban maradnak.

1: van két pasija már, az utóbbi 2 hónapja. Miközben az utóbbit tartja az igazinak, mégsem tud szakitani a régivel (nem tudjuk miért, mindenesetre most ki kit csal meg?)

2: jól indult, csak aztán a pasi egyre kevesebbet foglalkozott vele. Utcán nem fogta meg a lány kezét. Szex közben egyszer véletlenül az exe nevét mondta, a lány a stressz miatt fogyott is. Ő mondta egyszer "ez nemis kapcsolat!", meg "nehéz megtalálni a megfelelőt". Hónapokkal később egy másik lány miatt dobta a pasi.


miért kell ezt? És azt nem értitek meg, hogy a rendes pasik nem fognak egy foglalt lányra rámozdulni?


2016. júl. 2. 11:32
 1/4 A felhasználó ***** válasza:
Nem mind, csak a nők extrovertált része, ami így is jelentős.
2016. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdező a GYK.tele van sub p1csákkal,akik imádnak szenvedni
2016. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még hogy lány... Sokan kinövik. Inkább a felnőtt nőknél idegesítő. Nagyon bírom, amikor a szépen beállított fotózáson készült szipi-szupi képeiket tolják fel fb - ra a gyönyörű családról tízesével, otthon meg ölik egymást, apuka sz a rba sem veszi anyukát. Várd ki a végét, én azt mondom. Felnőttnél gáz. A többi még kinőheti, ahogy mondtam. :)
2016. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy elég sok. Én pl. amikor egy kapcsolatban normális voltam, figyelmes, de nem papucs, idővel mindig jöttek a hisztik meg a felesleges veszekedések. Amióta néha kicsit féltékenykedek, bunkózok, önzőbb vagyok, egy lánynál sem volt gondom.
2016. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!