Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők is így állnak a férfiakhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők is így állnak a férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Egyszer kérdezte egy lány, hogy a fiúk a csajokról első ránézésre ledöntik-e, hogy lehet-e valami. Én mondtam neki, hogy igen, a csávók azonnal eldöntik, hogy egy csajt akarnának-e barátnőnek. Külső alapján. Sajnos ez van. A csajok is így állnak a férfiakhoz?

2016. júl. 2. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Hivatalos statisztikám nincs, csak a saját környezetemben tapasztalt dolgokat tudom leírni.

Jó pár srácot ismerek, aki elsőre nemet mondott volna a csajnak, de idővel a kedvességük és a közelségük megfogta őket. Nők közül csak olyat ismerek, aki elsőre eldöntötte, hogy az illető nem jön be és utána akármit is csinált a srác, esélye sem volt.

2016. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

A nők biztosan így állnak a férfiakhoz, ők külső alapján eldöntik, hogy kell-e nekik a férfi vagy sem, és ez soha nem fog változni, bármilyen személyisége is legyen a férfinak.

A férfiaknak is lehet egy első benyomásuk, de az változhat a nő személyisége alapján akár pozitív, akár negatív irányba.

2016. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Nőként azt mondom, hogy soha nem kezdtem olyannal, akire ránéztem és elsőre nem éreztem, hogy azonnal belebújnék. Nekem kell a kémia, hiába mondják, hogy nem fontos a szex egy kapcsolatban, nálam igenis az.

Úgyhogy ha nem jön be elsőre, akkor abban nem hiszek, hogy hirtelen majdcsak elkezdek hozzá vonzódni is, addig meg csak beszélgetünk vagy marhulunk.

2016. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

nem. jellemzően észre sem veszem őket először, aztán ha látom az érdeklődést, én is figyelek, és lehet, hogy kapcsolat lesz belőle.


lehet, hogy ez azon a sztereotípián alapul, hogy a nők főleg a szépségükért kellenek. ez alatt nem feltétlen megcsinált műszépséget értek.


a férfiaknál viszont sokat számít (én csak erről az oldalról tudok nyilatkozni), hogy milyen társalkodópartnerek. mennyire érdekesen élnek, és milyen érdeklődést mutatnak felém. mennyire önálló a gondolkodásuk, érzékenynek tűnnek-e.

2016. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, akiről már elsőre el tudom dönteni, hogy el tudnék-e képzelni többet is vagy sem, van, akinél több idő kell, hogy ez kiderüljön.

Vannak olyan tulajdonságok, szokások, amit nem tudnék a partneremnek tolerálni, de egy havernál még elnézem, ilyen például nálam a dohányzás (én sem dohányzom).

2016. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én arra szavazok hogy a nők felszínesebbek
2016. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!