Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy állnak hozzá a lányok a...

Hogy állnak hozzá a lányok a dús testszőrzetű fiúkhoz/férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a férfiaknál természetes, de nekem 6.-ba elkezdett nőni elég rendesen a bajszom, az arcszőrzetem még annyira nem viszont a fenekemen a combomon a lábszáramon a mellkasomon a hasamon elég durván elkezdtem szőrösödni, mondjuk a derekam se valami csupasz viszont onnét felfele a hátamon kb. 1 szál szőr sincs. A lányok mennyire tartják gáznak ha valaki pl. az én esetembe egy 15 éves kamasz fiú ilyen szőrös? (amúgy a legtöbb haverom is meglepődött rajta)

#lány #ciki #dús testszőrzet
2014. júl. 22. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Én szeretem a szőrös pasikat, a csupasz nekem férfiatlan, bár most az a divat :/ Aki meg borotválja a mellkasát, az rendesen taszít (szúrós is, csúnya is, mikor kezd nőni). Egyedül az taszít, ha valakinek már a háta is szőrős - na az már túlzás. De amit te leírtál, azzal minden oké!
2014. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
sztem teljesen normális!!! nekem nem tetszenek a csupasz pasik!!! legyen ÖNBIZALMAD!!!!!!!!!!!
2014. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális.
2014. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, egyáltalán nem gáz
2014. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
én nem szeretm, ha egy fiú nagyon szőrös. szerintem undorító. a lábán meg a kezén nem annyira, az nem baj, de máshol már zavaró nekem.
2014. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem tetszik, ha egy fiú szőrös,a dús szőrzet szerintem igazán férfias tud lenni.
2014. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az önbizalom gerjesztő hozzászóládokat! :)
2014. aug. 4. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!