Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hátrány, ha a nő idősebb? (4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány, ha a nő idősebb? (4 évvel)

Figyelt kérdés

Van egy csodálatos lány... álmaim nője minden tulajdonság alapján. 2 hónapja nemet mondott, viszont tovább beszélgettünk, ismerkedtünk és mostmár hajlik a felé, hogy belemenjünk egy párkapcsolatba

A probléma ott van, hogy ő idősebb 4 évvel (25 éves). Már dolgozik, van fizetése... nekem viszont még hátravan 3 év az egyetemből, és "fizetés" csak a hobbimból származó jövedelem. Nők, nálatok ez gond? Gondolván arra, hogy ő már idősödik, benne van a házasodási és gyerekvállalási korban... és miattam kellene 3 évet várni.

Másképp hihetetlenül találunk :)

21/F



2016. júl. 3. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha szeret, várni fog, ez nem okoz gondot szerintem Manapság a nők többsége 30 körül szül, bőven belefér.

35N

2016. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...

A párom 5 évvel idősebb, amíg nem volt gyerek nem éreztem annak, de most már igen. Én 39 F ő 44 N.

Már 3 éves a gyerek de neki még mindig elég havi 1szex amíg gyerek előtt heti 2-4 volt...

Nem tudom ez a kor miatt is van-e vagy csak az anyaság?

2016. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Theressita ***** válasza:
Engem személyesen zavarna kicsit, viszont ismerek olyanokat, ahol működik. Személye válogatja. Nem lehetetlen, ha a férfi már kinőtt gyerekességből és már komolyan tekint az életre.
2016. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Köztünk is ennyi van (én 28N, ő 24F), jövő hónapra vagyok kiírva szülni.

(Igaz korábbi kapcsolatból nekem már van egy 6 éves lányom.)

2016. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem :) Ennyi korkülönbség nem vehető észre :) 13 évvel volt fiatalabb az exférjem,15 évet éltünk együtt....és nem a korkülönbség miatt váltunk el.A környezetemben sok idősebb nő él boldog házasságban sok éve az 5-10 évvel fiatalabb férjével,gyermekeik is vannak.A kor ma már nem akadály :)
2016. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólását :) És a bátorító vagy kevésbé bátorító véleményeket is... Köszönöm!

Magamról talán ezen a területen annyit mondanék el, hogy az érzelmekkel nem játszok! Eddig 1 barátnőm volt, 3 éve volt 1 11 hónapos kapcsolatom, és jónéhány barátnőm lehetett volna azóta de egy sem érdekelt mert belülről nem fogtak meg. Komolyan gondolok egy párkapcsolatra, úgy hogy annak néhány éven belül házasság legyen a "vége", ha tényleg jól egyezünk. Ami ebben az esetben egy belátható 3 év. Szóval nem játszok :)

2016. júl. 5. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 4 évvel idősebb párom, volt 2 gyereke. Semmi nem látszott, nem volt gond a pár év, persze azért máshogy gondolkodik akinek gyereke van, vagy aki már nagyon akar. Próbáld meg, nem veszítesz semmit, egyébként meg nagyon jó kicsit idősebb nővel együtt lenni.
2016. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha hasonlóan gondolkodtok a jövőt illetően... pl nem pisiled össze magad a hàzassàg gondolatàra, ami nàla màr esélyes, akkor működhet.

Nálunk a férjemmek 3,5 év van. 24 voltam mikor összejöttünk, ő majdnem 21. Komolyan gondoltuk mindketten. Én 25, a fèrjem csak 22 éves volt mikor összehàzasodtunk:)

2016. júl. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!