Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ugye semmi valóságalapja nincs az itteni (alacsony) férfiak feltételezésének, nevetséges az egész?

Figyelt kérdés
Szerintük az már önmagában elég sok nőnek, hogy a férfi magas, 185cm feletti és nem kövér vagy sovány. Az arc nem is számít, ők mindig látnak ronda, de magas férfiakat szép nőkkel. Csak szerintem nevetséges ez az eszmefuttatás? Egy ronda, magas férfi semmivel nem ér többet mint egy jóképű, alacsonyabb, sőt, sőt..
2016. jún. 10. 13:50
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
61%

Valóban nevetséges.

Nekem egyáltalán nem elég az, h egy pasi magas. De még az se, ha úgy néz ki, mint az atyaisten :D

2016. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Abszolúte egyetértek egy jóképűbb alacsonyabb fiú ugyanolyan eséllyel indul mint egy magasabb de nem annyira helyes fiú. Az alacsonyság 170 cm és alatta kezdődik legalábbis szerintem. Az eléggé ritka hogy mindakettő meglegyen mármint a magas termet és a jóképű arc is. :o 20/L
2016. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek mindig csak kifogások a szerencsétlenkedésükre!


Az egyik ismerősöm elég alacsony fiú, 158 centi alatti és mindig van barátnője.

Nem, nem azért mert jóképű, hanem azért mert jó dumája van!

2016. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most nem lesz túl hiteles amit mondok mert 200 centi a pasim, de engem nem zavarna ha alacsony a srác, jó nyilván ha a 178 centim mellé lenne mondjuk 155 az már kicsit azért tényleg fura lenne.

Amúgy attól hogy valaki magas még nem lesz csaja, van egy magas ismerősöm, alapból egész jóképűnek is mondható de mellé ez a "divatb..i", szóval a ruhái nekem jobban állnának és még passzentosak is lennének, plusz sosem volt csaja mert egy kibírhatatlan paraszt.

2016. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A magasság az inkább a férfiak közt értékmérő. Olyannyira hogy egyes férfiak arra büszkék, hogy magasak...


A nőket ez nem befolyásolja, egy 160 centis férfi ugyanakkora eséllyel indul, mint egy 190 centis. Annyi még fontos sok nőnek, hogy alacsonyabb ne legyen nála a férfi, de ennyi.

2016. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sosem voltam még fent egy társkereső oldalon sem, de többször hallottam/olvastam már másoktól, miszerint nagyon sok nő kiírja: elvárt minimális magasság 175/180. Ez igaz?

És azért az sem véletlen, hogy nagyjából 95%-os arányban csak 175-nél magasabb pasikat látok minimálisan vonzó megjelenésű lányokkal (ezzel kapcsolatban megjegyzem, hogy nagyon nem vagyok válogatós) az utcákon/bevásárlóközpontokban.

Fogalmazzunk inkább úgy, hogy aki alacsony (<173-175), annak hatványozottan többet kell letenni/küzdenie egy normális, őszinte kapcsolatért, mint aki tök átlagos vagy magas.

2016. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy butaság. Mindig jól le is pontoznak, ha leírom, hogy a szememben a magasság ugyanannyira lehet negatív, mint az alacsonyság. Szerintem a legjobb, ha a srác hozzám hasonló magasságú, mert nem szeretek a nyakamat kitekerve felnézni. De ez nem válóok vagy ilyesmi. Én 172 cm vagyok, +-2-3 centis az ideális számomra, és épp annyira zavar, hogy valaki 180 centi, mint az, hogy valaki 160. Most az mért jobb, ha a derekáig érek valakinek? Ebben semmi logika nincs. De egyik eset sem olyan, ami miatt dobnék bárkit.
2016. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég nagy baromságokat írtok le, sztem magatokat akarjátok csak jobb színben feltüntetni. 170 vagyok és mindig nálam alacsonyabb, átlagos, jellegtelenebb, nem menő lányoknál próbálkoztam mindig és mindig elküldtek, de soha nem volt mással bajuk, csakis a magasságommal.

Mindegyik magától megmondta, hogy hiába vagyok magasabb nála, neki én "pici" vagyok.

De gondolom én élek egy alternatív univerzumban és nem ti...

2016. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

És amúgy Te helyes vagy? Meg jó a tested? Mert én nem tudok olyan lányt (aki ráadásul átlagos) aki elküldene egy helyes, sportos pasit csak azért mert 170 cm (de azért még

magasabb nála).

2016. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!