Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nevetseges kapcsolat masok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevetseges kapcsolat masok szerint, nekem megis lehet jo?

Figyelt kérdés

Viszonyt kezdtem egy ferfivel , miutan levadaszott, elegge felvallalhatatlan kapcsolat , a szuleim nem kedvelik es ö se vesz soha ajandekot , nem sokat mond magarol , de nagyon akar talalkozni. Anyam szerint szexualisan kihasznal .

Engem mulattat a ragaszkodasa, hogy szakitok hetente es ö megis mindig jön, mintha mi se törtent volna . Volt ugy h ugy nezett ki h vege köztunk volt h kiabrandultunk egymasbol megis a kapcsolat megmaradt . Ez megy 4 honapja.

Probalok szakitani, de minden megy tovabb. Es lehet igy a jobb, azt hiszem jol erzem magam megis ebben a kapcsolatban.

Lehet h instabil vagyok lelkileg.

Mikor szakitok es jön es gyözköd h talalkozzunk vegul megis engedek neki habar nem jön h higyjem h igy törtenik es h nem tudok hatarozott lenni , nem ertem en sem az egeszet .

Azert nem tudok ellenallni mert tetszik vagy mert inszisztal ?

Össze vagyok zavarodva !

Tenyleg tetszik es van köztunk kemia de megsem ertem h mi van köztunk .

En 39 nö ö 43 ferfi


2016. jún. 1. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Amig nem lattam hany evesnek hazudod magad, azt hittem hogy egy 16 eves tini vergodik itt. Noj fel. Dramazol mint egy ostoba tinilany mert agyilag meg ott tartasz, ennyi van koztetek.
2016. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!