Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hétig nem találkozni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hétig nem találkozni és nem beszélni a pároddal mert nyaral. Ti bírnátok?

Figyelt kérdés

Horváthországba megy a családjával egy hétre, valószínűleg írni sem nagyon fog tudni mert sok lesz a program és internet sincs a telefonján. Nagyon a kapcsolatunk elején vagyunk, minden nap találkoztunk eddig. Ti hogy bírnátok ki? :(

18 évesek vagyunk.


2016. júl. 5. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Telefonja van. Ha akar felhív. Ha erre rámegy egy kapcsolat, az annyit is ért. Most pont olyanok lesztek, mint bármelyik tini pár 2005 előtt, amikor még nem volt minden bokorban wifi.
2016. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb egy hónaposak voltunk amikor én kimentem Angliába nyolc napra. Talán 2-3 naponként tudtam írni a barátomnak, hogy megvagyok, 5-10 percet tudtunk akkor is beszélni. Semmi gond nem lett belőle, azóta is együtt vagyunk, már 22 hónapja.
2016. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét az semmi, ennyit simán ki lehet bírni. Nekem már 10 éve kb. nincs senkim. Te ebbe bele halnál? :)
2016. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
51 napja nem lattam a paromat. Ki fogsz birni egy hetet, ezt garantalom neked. Vagy neked nincs eleted a pasidon kivul?
2016. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
az nem sok idő volt hogy 2 hétig nem láttam a barátnőmet ki bírtuk te is ki fogod
2016. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi hetente találkozunk eleve, ezért simán kibírnék egy hetet.

Beszélni? Az más. Van telefonja, tud sms-t küldeni, wifi is sok helyen van. Szerintem megoldanánk, és naponta tudnánk beszélni így is. Akkor is azt tettük, amikor külföldön voltam.

2016. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap találkoztatok eddig, lehet jót is tesz egy pici egyedüllét :) A szállodákba azért szokott wifi lenni, este lehet, hogy fog tudni írni neked .
2016. júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kapcsolat elején általában szeretnek folyton együtt lenni, és gyakran kommunikálni, akkor is, ha nem találkoznak a párok. Ezért lehet, kicsit furcsa lesz most egy hétig egyedül neked.

De, ahogy a többiek is írták, kibírható simán. Foglald el addig magad valamivel, találkozz a barátnőiddel, menjetek el ide-oda, aztán hamar eltelik az az egy hét.

Annál jobb lesz a találkozás utána. :)

2016. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Két éves vokt a kapcsokatubk,mikor én épp érettségiztem,ő meg elment nyaralni,mert bolt rá lehetőseége. Két naponta haa beszélhettünk. Én kibírtam ő is. Abban az évben még el iss ment külföldre melózni egy hónapra. Hetente egyzser ha tudtunk beszéni. Iszonyatosan hiányzott,ls én ks neki. De kibírtuk. Még most se vagyunk psszeköltözve,nert egyetemisták vagyunk. De mér három éves a kap cd olatunk.

És még bozony sok ilyen megpróbáltatásunk lesz, van olyan erős a kapcsolatunl,hogy ezeket kibírjuk.


Kitartást.

2016. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Esténként csak-csak lesz módja vacsora előtt, után írni. Ha apartmanban lakik, ha étterembe mennek, kell, hogy legyen Wi-Fi. Amúgy átérzem ezt, istenem, mikor nagyon szerelmesek voltunk mi is, egymáson csüngtünk, mint majom a banánfán. :D
2016. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!