Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyetemen a vizsgaidőszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyetemen a vizsgaidőszak ok arra, hogy egy fiú ne akarjon találkozni 3 hétig a barátnőjével?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ha szeret, akkor még 10percért is találkozna veled.
2013. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagyon szereti a fiú a lány, minden héten legalább 1-2 órát tud szánni a barátnőjére... úgyhogy NEM!:)
2013. dec. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

3 hétig egyáltalán nem, vagy csak hetente pár percet. Mert nem mindegy. Felettem szólóknak igaza van, ez azért annyira nem tökös dolog.

Mondjuk attól is függhet mit tanul. Pl. az orvosin állítólag elég kemény egy-egy vizsgaidőszak. Nálunk szerencsére ilyen probléma nem volt.

2013. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova jár egyetemre, de alapvetően nem ok. Te vagy a nő ebben a kapcsolatban, jól látom??
2013. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Egyszerűen csak leszar.
2013. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 cathilina ***** válasza:
Ha stabil a kapcsolatuk, és a srác egyébként meghal a vizsgaidőszak alatt, akkor szerintem ez nem olyasmi, amin ne lehetne túljutni.
2013. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amennyit tanulni kell vizsgaidőszakban szerintem nyomós érv, viszont ha nincsenek távol egymástól akkor napi 15 percet szánhat valaki arra aki fontos neki és ha jól érzik együtt magukat.

22N

2013. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem:)
2013. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
attól is függhet, hol tanul. ha az egyetem és a szerelem más városokban vannak, akkor igen, lehet. pláne ha nem valami kamuszakra jár. ha nincs szó koliról vagy albérletről, akkor persze más a helyzet.
2013. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvosira járok, és habár nincs barátnőm, és eddig sajnos soha nem is volt, de ha magamból indulok ki akkor előfordult vizsgaidőszakban, hogy a saját szüleimet sem voltam képes elviselni magam körül, annyira ideges voltam vizsgaidőszakban, és enni is alig volt időm. Ráadásul van olyan vizsga amire 16 napot minimum kell tanulni (patosz), tehát a három hét még reális is.

Szóval én el tudom képzelni, hogy a vizsgaidőszak miatt nem tud veled találkozni, viszont én ilyenkor ha élőben nem is, de telefonon biztos tartanám a kapcsolatot.

2013. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!