Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van aki rajtam kívül még így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki rajtam kívül még így gondolja ebben a mai világban?

Figyelt kérdés
20 éves lány létemre nem volt még komolyabb kapcsolatom, de nem érzem ezt "cikinek", vagy "gáznak". Elhiszem, hogy van valaki, aki nekem lett teremtve, és előbb-utóbb meg fogjuk egymást találni, idő kérdése. :)
2016. júl. 5. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan ugyanígy gondolom én is.

23F/Szűz.

2016. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon sokáig így gondoltam én is.

Aztán lett valakim.

:)

2016. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen :)

18F

2016. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon sok lány így van vele és nekem tetszik, hogy így gondolkodsz. Hozzunk össze egy szextalit akkor!
2016. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól gondolkodsz. :)
2016. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

#2

A kettő nem függ össze. Ez egy gondolkodásbeli dolog. Az az ember tart cikinek valamit, aki megfelelési kényszerekkel küzd. Meg akar felelni a társadalomnak, a környezetének, a szüleinek...stb Ezt programozzák születésük óta az emberekbe, szóval nem csodálom. A saját apám cikinek tartja, hogy én szűz vagyok és nem volt még barátnőm, én pedig mindenféle félelem nélkül beszélek róla akár társaságban is, mert egyáltalán nem szégyellem. Tudom jól, hogy mindenki más élethelyzetben van, mindenki mást tapasztalt, így mindenkinek máshogy jönnek a dolgok. Persze, én is vágyom egy társra, de most azért nem fogok összejönni senkivel, hogy a villogjak vele, ahogy sokan teszik. Majd ha jön a megfelelő társ, akkor jön, ha nem, akkor nem. A legtöbb ember társaságában magányos vagyok, így nem is olyan nagy gond.

2016. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez attól függ. Gondolom alkalmid volt elég sok, csak lemaradt. Ha igen, és csak ráfogod, hogy még nem találtad meg az igazit, akkor lehet gáz, amúgy nem.
2016. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Nem volt.
2016. júl. 5. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy volt már komoly kapcsolatom, én is hiszem abban a bizonyos "majd egyszer eljön az igaziban". Sajnos sok a felszínes ember, aki a mennyiség alapján ítél, nem lát mögé a dolgoknak, ki, miért van egyedül, indokolatlanul cikiz emiatt másokat. Pedig az is rossz ám, mikor az (elvileg) párod mellett élsz társas magányban. Ebben volt részem, soha többet ilyet.


25F

2016. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Sztem gáz. Elég tipikus ez a "majd a férfiak intézik az én boldogságomat is" attitűd a nőknél...
2016. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!