Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalas-e ha a baratnöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas-e ha a baratnöm smarolt a legjobb barátnöjével?

Figyelt kérdés
Az törtènt h a baràtnöm kicsit többet ivott a kelletènèl, ès hát lesmarolta a legjobb baràtnöjèt. Rà 1 hònapjàra tudtam meg, hàt kicsit pipa vagyok rá ès hát most nemtudom mitèvö legyek. Szerintetek megcsalàsnak szàmít az ilyen? Kinek mi a vèlemènye ròla? Esetleg törtènt ilyen màssalis? , vèlemènyeket vàrok!

2016. ápr. 26. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha biszexuális akkor igen.
2016. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalás. Ez testi kontaktus... de nem irigyellek ember! Nővel... legalább valami olyan pasi lett volna akinek nem tud ellenállni, de nővel???


Amúgy az még nem is gáz, hogy lesmárolta, hanem, hogy nem kérte ki magának, és nem szólt róla neked. Itt gondok vannak apuskám és nem kicsik!

2016. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Buli hevében történhetett és nem hiszem, hogy bármi kémia elindult volna kettőjük között, pláne ha legjobb. Én is smároltam lánnyal, de semmi jelentősége nem volt, sőt undorító volt. :D
2016. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"hàt kicsit pipa vagyok rá"

Te felfogtad egyáltalán a helyzetet? :D

2016. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen ,felfogtam,de hat most mit tehetnèk?a buli hevèben törtènt,de nagyon megbanta es soha többet nem fog elö fordulni,vàlaszolta.
2016. ápr. 26. 23:55
 6/9 anonim ***** válasza:
legy ra buszke
2016. ápr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem megcsalás lenne, bár ez esetben ha tényleg piás volt az enyhítő körülmény. A szexnél nem lenne pardon.
2016. ápr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hívd el a barátnőjét és rendezzetek egy orgiát
2016. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is smaroltam mar legjobbaratnommel de ettol meg csak a ferfiak erdekelnej foleg egy him peldany :Dszerintem nem gaz mivel mar lassan 10.eve a legjobbaratnom sot szinte a testverem mar furodtunk is egyutt:ad
2016. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!