Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha azt mondta a srác, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta a srác, hogy nem akar velem kommunikálni, akkor reménykedjek, hogy ez változni fog?

Figyelt kérdés
Hosszú sztori, a lényeg, hogy minden jól indult, volt egy randink, ami szerintem jól sikerült.. szerintem mindketten tetszünk egymásnak eléggé..csak utána valahogy átment a kommunikáció ilyen vitázásba. A vége az lett, hogy megbeszéltük, hogy nem beszélünk. Aztán hetekkel később én még próbálkoztam párszor, hogy beszéljük meg stb, mert én rosszul éreztem magam ettől. De ő erre nem volt hajlandó. Végül dühömben kitöröltem az ismerőseim közül. Legutóbb összefutottunk egy koncerten, és úgy tűnt eléggé megrázza a dolog..már nem akarom többet kérlelni, hogy beszéljük meg, de valamiért elengedni sem tudom ezt a dolgot. Persze úgy vagyok vele, hogy ha érdekelném keresne..Szerintetek? Fiúk, férfiak ti voltatok már hasonló cipőben és ha igen ti mit tettetek?

2016. júl. 10. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy azt nem kell erőltetni és ez nemtől független. Ha akar, úgyis jelentkezik, így csak elijesztett. Valószínűleg koncerten is csak az rázta meg, h meglátott téged és félt, h ott fogsz esetleg neki hisztizni, vagy akaszkodni, h miért nem beszéltek..
2016. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát nem mentem oda hozzá pont ezért..de attól még szerettem volna megbeszélni..de nekem is van büszkeségem, meg többször megpróbáltam már. Csak valahogy nem tudok belenyugodni a dologba..:(
2016. júl. 10. 19:33
 3/13 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam, mint te, csak nálunk azért több volt egy randinal. Viszont mai napig nem tudtam túltenni magam rajta, és ennek már lassan két éve. Teljesen felemesztett. Ne ess bele abba a hibába amibe én is estem! Keress valaki mást, aki eldeledteti őt. Ha gondolod írj privatot, elmondom miért ne rágd magad ezen
2016. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tartom jó megoldásnak, hogy egy harmadikkal foglalkozzam, amíg ezen nem vagyok túl, és nem jövök rá miért siklott ki ilyen hamar és így ez a dolog..
2016. júl. 10. 19:52
 5/13 anonim ***** válasza:

És ha egész életedben nem fogsz rájönni,h miért így alakult? Akkor másokkal meg sem fogsz akarni ismerkedni mert hoppá és 5 évvel ezelőtti eset még nem tisztázódott?Kislány, lesznek még olyan dolgok az életben, amire sosem fogsz választ kapni, egyszerűen csak bele kell törődnöd, h így alakult és el kell fogadni!


Amúgy a ti esetetekre egyszerű a válasz: nem működőképes kapcsolat. És ha már a kommunikáció is ilyen nehézkes, akkor nem értem, h mit vársz a sráctól

2016. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt vártam volna tőle, hogy megbeszéljük az amúgy nem túl nagy volumenű dolgokat, mint két felnőtt ember. Nem azt mondtam, hogy öt évig leszek egyedül, csak most mi értelme lenne beleugrani rögvest egy másikba?
2016. júl. 10. 20:19
 7/13 anonim ***** válasza:
" azt mondta a srác, hogy nem akar velem kommunikálni, ...... megbeszéltük, hogy nem beszélünk. " Nem tudom, vetted észre, hogy a két rész nem ugyanazt jelenti?
2016. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát először közösen egyeztünk meg abban, hogy nem beszélünk. aztán én meggondoltam magam, utána csak ő gondolta ezt így. Vagyis ő nem akarja megbeszélni, én szeretném.
2016. júl. 11. 14:22
 9/13 anonim ***** válasza:

"Hát először közösen egyeztünk meg abban, hogy nem beszélünk. aztán én meggondoltam magam, utána csak ő gondolta ezt így. Vagyis ő nem akarja megbeszélni, én szeretném."


A srác leírta mit szeretne, te beleegyeztél. Attól mert meggondoltad magad az nem azt jelenti, h a fiúnak alkalmazkodnia kell hozzád és az elvárásaidhoz. "Vagyis ő nem akarja megbeszélni, én szeretném.": ???? Leírtad te is, h nem akarja megbeszélni! Akkor miért vagy erőszakos? Nem értem. Teljesen megfogod magad utáltatni a sráccal, amiért ilyen pióca vagy és akaratos! Tartsd tiszteletben a döntését és lépj túl rajta!

2016. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy ez erőszakosság, mert meg akartam beszélni egy problémát. Nem zaklattam, meg bombáztam levelekkel, ha erre gondolsz, sőt. Csak megpróbáltam vele kibékülni. Egyébként meg, ha csak ilyesmiket tudsz írni egy kérdéshez, akkor minek írsz? Ezzel nem segítesz, hogy lepiócázol, amikért felnőtt módra, megbeszélve - meg szeretnék oldani egy problémát, mert fontos nekem az a másik ember. Ezek szerint szerinted az ember mindenkit, aki azt mondja neki felindulásból, vagy bármi miatt, hogy nem akar vele beszélni hagyni kell a fenébe..
2016. júl. 11. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!