Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy spanyol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy spanyol fiúba, hosszú igazából, a többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval neten ismerkedtem meg vele, izzott köztünk már írásban is a hangulat, rá egy hétre találkoztunk is és igazából meg is történt a dolog, annyira szenvedélyes volt az egész hogy ilyet még sosem éreztem, nálam aludt utána. Mikor pár nap múlva megint találkoztunk akkor megbeszéltük, hogy legyen ez a dolog exkluzív, ne feküdjünk le másokkal, ezt ő vetette fel. De mivel rá egy hónapra elutazott haza, két hónapra így azt is megbeszéltük, hogy ez most nem egy párkapcsolat. Azt a maradék egy hónapot tulajdonképp együtt töltöttük, buliztunk, beszélgettünk, eljártunk kajálni mindenfelé, nagyon jó volt vele. Mindig felhozta, hogy nagyon tetszek neki és ezért nagyon szomorú amiért el kell mennie. Bemutatott a barátainak, kézenfogva sétálgattunk stb. Nem csak az elutazása miatt volt ez egyébként, hogy nem jöttünk össze, hanem mert neki is volt egy hosszú kapcsolata, aminek egy éve lett vége, nem beszél róla, de úgy tűnik nagyon megviselte és azután csak felszedegetett mindig lányokat, semmi komoly. Nekem azt mondta, hogy ilyet már rég nem érzett mint velem, és hogy ez teljesen más, és hogy kialakult valami kettőnk között, de ő elmegy, stb... Nagyon szomorú volt a búcsúnk, igazából kicsit furára is sikerült, mert ő próbálta lazán csinálni, de közben azért mondta, hogy amikor nagyon megkedvel valakit akkor hajlamos érzelmileg lezárni és kihátrálni, ezt csinálta velem a végén.Köszi ha eddig elolvastátok, tudom, hogy lehet unalmas. Szeptemberben jön vissza, egy félévig biztosan marad. Szerintetek van ennek az egésznek jövője azok alapján amiket mondott/csinált? Szerintetek el tudunk jutni oda, hogy azt akarja hogy a barátnője legyek? Mert nem tudom, hogy mennyire játszott bele ebbe a volt kapcsolata és mennyire az hogy elutazott. Köszi

2016. júl. 13. 19:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"hanem mert neki is volt egy hosszú kapcsolata, aminek egy éve lett vége, nem beszél róla, de úgy tűnik nagyon megviselte és azután csak felszedegetett mindig lányokat, semmi komoly. "


Az a kérdés, hogy előtted szedegetett e fel lányokat, vagy miután megismerkedtetek. Ha utána is, akkor az bukó, de ha csak előtte az más.

2020. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!