Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Másfél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, májusba volt egy pici félrelépése egy fiúval beszélgetett facen és elég nyálas érzelgős témákról stb. Nagyon szeret pedig bizonyított is. De lehet még fiatal és kíváncsi? Tizenhat éves. Lányok vélemény?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél kérdezni?
2016. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a felnőtt párkapcsolatok témakör....
2016. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te meg gondolom 17 vagy, így jogos a felnőtt párkapcsolati kérdés...
2016. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 múltam. A lányoktól annyi választ vártam hogy egy lány 16 évesen miért kíváncsiskodik másfél év után
2016. júl. 13. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:

jah, ha 18 múltál akkor nem vagy tini. bocs...


egyébként meg miért, miért? talán azért, mert 16 évesen baromira nem élete párját a férjét keresi benned, hanem ismerkedik az élettel, keresi a tökéletest, próbálgatja a párkapcsolatosdit...

2016. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mármint miről kíváncsiskodik? Meg az miért félrelépés, hogy facen beszél egy sráccal? Lehet haverok és feljött ez a téma, pl én is kíváncsi vagyok emiatt a távolabbi barátaimtól is gátlástalanul meg merek kérdezni bármit, szerintem feleslegesen problémázol ezen inkább szeretgesd meg egy kicsit, hidd el többet elérsz azzal.

18L

2016. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én 23 évesen is kíváncsi vagyok még további pasikra, még ha megtaláltam is azt a személyt, akivel le szeretném élni az életemet. Ilyenkor még túl fiatalok vagyunk hozzá, hogy lekössük magunkat valaki mellett. De nagyon sokan vannak, akik mégis az első szerelmükkel már összeházasodnak és jól működik a kapcsolat később is.
2016. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!