Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok járnátok olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok olyan sráccal aki nagyon sok fájdalmon ment át és emiatt érzékeny nagyon?

Figyelt kérdés
Valamint szeretnétek-e erről tudni? Mármint egy kapcsolatban a ti belátásotok szerint tudni szeretnétek miket élt át a másik fél eddig életében vagy jobb az ilyenről hallgatni?
2016. júl. 14. 04:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, járnék, és én lennék a legboldogabb, ha bízna bennem annyira, hogy megossza velem a történetét önszántából. Biztos, hogy nagyon odafigyelnék rá és adnék neki annyi szeretetet, amennyi csak telik tőlem. Azonban nekem is megvan a magam elcseszett múltja, úgyhogy elengedhetetlen lenne, hogy viszonozza nekem a törődést.
2016. júl. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy min ment át talán nem is annyira fontos hogy megossza, csak ha szeretné. Az fontosabb, hogy emiatt milyen személyiség lett, mert befolyásolja, hogy hogyan viselkedik és sok konfliktust meg lehet vele spórolni.


Nem mindegy hogy miben nyilvánul meg az érzékenység. Ha abban, hogy lelkizni lehet vele, akkor még pozitívum is mert sok férfival nem lehet. De ha abban, hogy nekem kell őt megvédeni vagy hogy határozatlan és önállótlan, akkor átgondolnám, hogy akarok-e vele járni.

2016. júl. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha felenk es onallotlan lett emiatt vagy sirva fakad, ha meglat egy osszetaposott csigat, akkor eloszor menjen pszichiaterhez, mert ez nem egeszseges. Utana lehet beszelni kapcsolatrol.


En is megtettem ezt a lepest es em bantam meg. :)


23N

2016. júl. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Ezeket jó olvasni :D van remény a magamfajta lelki sérült, paranoiás, gyereklelkű, érzelmi szituációkat rossz módon kezelő egyéneknek is :D jaj de jó :D
2016. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remény az van....de ha egy pasi nagyon lelkizős, túlérzékeny nekem az nem jön be...
2016. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az érzékenység magában nem rossz. Kérdés az, hogy ez milyen viselkedést hoz ki belőle, és hogy emiatt szélsőséges viselkedést mutat-e, már más kérdés. Van olyan pali, aki túlérzékenysége és a túlzott paranoiája miatt féltékenységből meg akart verni. De olyan is, aki kirakott az út szélén a kocsijából, mert rögeszméje volt, hogy megcsalom. Nah... ezért vigyáznék...
2016. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

# 6


Ilyenről szó nincs :)

2016. júl. 14. 08:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindenképp kíváncsi lennék a párom múltjára,persze csak addig a mértékig amíg nem kínos neki arról beszélni. Szeretném is,mindent megtennék érte.

Én is bármit megadnék egy fiúért aki elfogadja a nem túl szép multamat (nem, nem rbanckodásra gondolok ) 18l

2016. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!