Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fontos, hogy dicsérjen titeket a férfi?

Figyelt kérdés

Nem nyálasan, vagy eröltetetten. Úgy értem szükséges-e az önbizalmatokat folyton erősíteni, magatoktól kevesebb van, de egy társtól valóban több lesz?


Ha ő mondja neked, akkor elhiszed, hogy teljesen jó vagy?


Van, ami nagyon jól esne, és többször is mondhatná?


2015. nov. 6. 07:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
A gyk-s 3.14-csáknak kemény nőalázó szarjankók kellenek,ha már kedves egy férfi egyböl papucs!!!!
2015. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Az elsõ válaszolóra ne figyelj, látszik rajta, hogy életében nem volt még nõvel egy légtérben sem aki nem az anyukája.


Fontos az önbecsülésünknek és nagyon jól tud esni Indõnként egy-egy ötletesebb bók. Szerintem a férfiaknak is Kell néha megerõsítés ezért jó ha mindkét fél dícséri bátorítja a másikat.

Ha a férfi mondja, hogy jól vagyok nem hiszem el, De ha a párom azt mondja például, hogy " Drágám megoldjuk, Minden rendbe fog jönni" azt igen :)

Vannak dolgok amik jól esnek de épp

elégszer mondja. Ilyenek például: Gyönyörû vagy, ne aggódj tudod te az anyagot, (Ha beteg vagyok) jobbulást stb

18/L

2015. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Nekem fontos, hogy gyakran dícsérjen a párom. Nem az önbizalmam miatt, az a helyén van, és nem is a nyálas és nyilvánvalóan hazug széptevésre gondolok, hanem esetenkénti dícsérő, szép szavakra. Szerintem mindenkinek jól esik néha, ha szóban is elismerik a törekvéseit, akár a lakás rendbetételéről, akár az aznapi főztömről, akár csak arról a fél óráról van szó, amikor a szokásostól eltérően kicsíptem magam.


Nem az önbizalomról szól ez, hanem arról, hogy értékeli a bizonyos dolgokra tett erőfeszítéseimet, figyel rám annyira, hogy egyáltalán észrevegye, és törődik a lelkivilágommal annyira, hogy tudatosan megpróbál boldogabbá tenni, hiszen tisztában van vele, hogy jól esik a dícsérete.


Arra szerintem nem sokaknak van szüksége, hogy naponta tételesen mondogassák neki, mennyire szép a szeme, és milyen gyönyörű a mosolya meg hasonlók, mert ez egy idő után igenis unalmas lesz és értékét veszti. De azért az ember feltételezem egy héten többször is tesz dolgokat, amiket két szóban pozitívan is lehet értékelni, és az jó érzés, ha meg is teszi.


Ha megnézed, a legtöbb megromlott házasságban szó van arról, hogy a másik nem dícséri, csak kritizálja, akármit csinál, vagy csak simán észre sem veszi, hogy éppen lefogyott 10 kilót, és bomba alakkal elé áll egy szál tangában. Szerintem igenis van összefüggés a kettő között.

2015. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Nekem fontos. Valahogy úgy vagyok ezzel, mint az előttem válaszoló. Nem azt akarom, hogy hazudozzon össze-vissza a nemlétező szépségemről, mert az csak visszatetszést kelt bennem, de igenis hallani akarom, ha valamit jól csinálok, és ha már fordítok arra időt, fáradtságot, netán még pénzt is, hogy neki a kedvében járjak, akkor az elvárható minimum, hogy megköszönje, és megdicsérje.

Ez persze jót tesz az önbizalomnak is, de főként a kapcsolatnak tesz jót.

2015. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%

2-es 18éves kislány apád lehetnék,Szerintem pont Te vagy az akinek nem volt még senkije!

Akik voltak partnereim bőven elég is volt!!!

18évesen nagy tapasztalataid lehetnek,ha majd párszor kifogsz 1-2nőveröt vagy egyéb primitiv szarjankót utána meghallgatnám a véleményed...

2015. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkinek jólesik, hogy dicsérik illetve elismerik az erősségeit. Ez is egy formája a tisztelet kimutatásának, az meg egy kapcsolatban fontos. Viszont nem kell talpnyaló módon viselkedni, az már (nekem legalábbis) visszataszító.
2015. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%

1-es vagyok,minden kapcsolatokban tiszteltem a másikat de semmire sem mentem vele,a nőknek a kemény bánásmód kell,de én nem terrorizálok egy nőt sem,nem az én stílusom!

Mennyi ostoba van itt aki lepontozza pont azt aki megmondja a frankot!

2015. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
Ment a piros mindenkinek kölcsönkinyir visszájár!
2015. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

# 7 Időpont ma 09:10 - Elég hülye nőket választhattál, ha ez a véleményed, de tudod, a te választásaid, a te döntéseid, a te hibád is... :-) Jobban oda kellene figyelni. A korod ellenére nem tanultál a hibáidból, meg kellett volna figyelned, miért is választasz rosszul. De talán még nem késő. Viszont ha ennyire megkeseredett vagy, bármit mondhatunk, mert te nem hallgatsz senkire, ami igazából csak neked lesz rossz.


Nem minden nő olyan, amilyennek te tapasztaltad.

2015. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%

Léptem.nem fogok 30nővel szembe menni,meglátszik hogy a férfiak mind dolgoznak, nem érnek rá irogatni ide!

Megyek én is valami értelmeset letenni,mert itt csak lenullázni tudják az embert, gratulálok nektek!!!

2015. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!