Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy éves kapcsolatomnak lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éves kapcsolatomnak lett vége, nem szerelmes. Vissza szeretném hódítani tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy évig voltunk együtt a barátnőmmel, kisebb nagyobb hullámvölgyekkel. Úgy indult az egész szakítás, hogy ő nem élte ki magát és nincs tisztában az érzéseivel. Mindenben én voltam neki az első stb. 1 hónapig beszélgettünk végül amikor már léptem volna, azt mondta hogy tisztába jött az érzéseivel és nem szerelmes.Bekavartak a háttérben is amiből az jött le, hogy én kidumálom őt, holott nem csak félreértés történt. Barátkozni akar, régebben azt mondta, hogy egyenlőre nem akar kapcsolatot tőlem, most meg azt hogy nem szerelmes és semmit sem akar.. Tudom, hogy ezzel ijesztettem el, hogy "szervezkedtem" mögötte meg sok voltam stb.. De én mégis szeretném vissza szerezni

2014. febr. 20. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó tanács: Hagyd. Ha elsőre nem bolondult beléd akkor most nem fog. Visszahódítani sosem lehet. Persze fel lehet kelteni az érdeklődést, de sosem lesz olyan, mint amikor először ismer meg. Ilyenkor el kell engedni. Ha lehet maradjatok barátok. És ha idővel változol vagy ő változik és rájön, hogy mégis veled volt jó akkor lehet próbálkozni. Addig, nem szabad, csak erőlködés, meg nyűg. Hagyd menni...
2014. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben! :) De egy hónap múlva elhívom találkozni ez fix. :) de valahogy vissza is akarom kapni, megmondta hogy a férje lehetnék de túl korán jöttem.. fél is
2014. febr. 20. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki nem volt szerelmes belém azt én nem akarnám visszakapni. Keresnék olyat aki az lesz!
2014. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek akarsz olyan nőt aki nem szeret? Értelme nincs...
2014. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!