Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Ha egy nő már megvolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nő már megvolt nektek, akkor már nem is érdekel a továbbiakban vagy jobban érdeklődtök utána? Mitől függ, hogy hogyan éreztek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hm? Nekem az a nő "van meg", akivel kapcsolatban állok. Szóval, ha kapcsolatban állunk, csúnya is lenne, ha nem érdeklődnék felőle.
2016. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 cukilányka 0.0 ***** válasza:
54%

Nem tudom milyen gyenge intellektus kell egy ilyen kérdéshez. :)


20L

2016. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Olyan gyenge, hogy nincs sok tapasztalatom és nem is beszélgettem erről senkivel se...
2016. júl. 18. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Ez nagyon nem így működik. Legalábbis nálam nem így volt. Kerestem az igazit. Azt a nőt, aki minden tekintetben a társam tud lenni. Egyik nagy vízválasztó nyilván a szex volt. Ha azt tapasztaltam, hogy tanítható, vagy már jó partner, és az élet egyéb területein is van remény, akkor maradtam, míg meg nem bukott a mutatvány. Ha már eleve olyat láttam, ami negatív irányba mutatott, akkor nyilván az első nap után leléptem. Ezt persze a csajok úgy élték meg, hogy a büdös disznónak (nekem) csak szexre kellettek. Pedig erről szó sem volt.
2016. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem rögtön a szex a legfontosabb egy kapcsolatban, csak ha megtörtént, akkor már jobban kötődik egy férfi, nem? Vagy csak a nőkkel van így?
2016. júl. 18. 21:48
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Férfiaknál pont fordítva van, ha megvagy neki, onnantól nem érdeklődik, csak egy strigula vagy és kész.
2016. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha megfog valami a lányban akkor érdekelni fog hosszabb távon is.
2016. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
47%

A férfiaknak az a feladatuk, hogy bejussanak a nők bugyijába,

A nőknek meg az a keresztjük, hogy maguk mellett tartsák a férfi.


Szóval a szex még nem házassági ajánlat. A kötődésért felelős hormon, amúgy is csak hosszútávon működik. Tehát tartós szexkapcsolatban, és még ez sem garancia, mert a férfiak jól el tudják különíteni a testi vágyakat az érzelmekről. Szóval képtelen leszel a személylégeddel lehengerli az úriembert...

2016. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nos, a személyemmel gondoltam én is, abba lehet szerelmes az ember. Csak érdekelt, amire rákérdeztem.
2016. júl. 19. 00:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól függ...


Van az az eset, hogy a csaj odadobja magát, és kiderül róla, hogy közepes vagy gyenge az ágyban. Mivel érzelmi töltet még nincs, és a szex sem volt frenetikus, így nem érez az ember késztetést a folyatásra.


Van az, mikor a csaj odadobja magát, és a szex frenetikus, ez a legritkább eset. Akkor persze, hogy jó lenne egy kis folytatás, és a nőtől függ, hogy csak szexkapcsolat lesz belőle (mert másra nem jó), vagy rendes kapcsolat is.


És van az a szituáció, hogy több randi után, mikor már kialakultak érzelmek is, megtörténik az első szex. Ha csak ez nem volt rendkívül rossz, innentől is megmarad az érdeklődés, elvégre eddig is megvolt. Persze addig el is kell jutni, mert van, hogy három-négy randi után rájön az ember, hogy nem illenek össze, és jobb lezárni.

2016. júl. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!