Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Berepdt a fütyije. Mit csinálj...

Berepdt a fütyije. Mit csináljak a továbbiakban? 2hétig ne nyúljun hozzá és kenegessük, de utána hogyan csináljuk, hogy ne történjen mégegy ilyen baleset?

Figyelt kérdés

Most kezdtük a kádban huzogatni a fütyiét és úgy néz ki nagyon meg lett húzva és berepedt.

tiszta rosszúl vagyok a gondolattol is.Bűntudatom is van pedig nem is én voltam,de annyira sajnálom.


2010. jún. 12. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Húzogatod...a...fiad...fütyijét...? O______O omg.
2010. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Más is járt így?

Elsőnek:Ha nincs fiad akkor minek szólsz bele!!!!

2010. jún. 12. 08:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak egy ostoba kamasz, ne foglalkozz vele. Legközelebb csak óvatosan, ne feszegessétek, és ne erőltessétek, csak mozgassátok meg a bőrt, most meg nem tudom, mennyire repedt, de mutassátok meg dokinak, hogy kell-e kenni gyulladáscsökkentővel.
2010. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kisfiad? Én is ettől vagyok ki teljesen. Az enyém 9 hónapos, és semennyire sem jön hátra a fütyijén a bőr. A dokinénink azt mondta nem baj, minden fürdésnél csak morzsolgassam neki, ne feszegessem. Vidd el az orsvoshoz, mutasd meg neki, fogtok rá kapni kenőcsöt (legalábbis nekünk a dokinénink a 6 hós státuszon kicsit meghúzta neki és berepedt, visszavittem, és kenegetnem kellett). Aztán egy éves koráig ne csinálj vele különösebben semmit, csak morzsolgasd, meg csak annyira mozgasd meg neki a bőrt amennyire engedi, semmiképpen se feszegesd. Én is ettől félek, h ha jobban meghúzom neki nagyobb kárt teszek benne, így aztán kezdek beletörődni abba, h majd egy éves korában az orvosunk fogja hátrahúzni neki, ami sajnos nem lesz fájdalommentes. Már előre félek én is.
2010. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ne hagyd, hogy hátrahúzza a doki. Egy évesen még nem gond, ha le van tapadva, minden kutatás alátámasztja, hogy két éves koráig felválhat, addig nem javasolják felszakítani. A doktornő nekünk is mondta, hogy sajnos fel kell szakítania az egy éves kontrollon, én meg közöltem, hogy nem engedem, és kinyomtattam neki a netről egy kazal vonatkozó oldalt. Megnézte, és azt mondta, ő is utánajár. Utánajárt, és már nem akarja felszakítani. Nem muszáj engedned, pláne, hogy 40-50% az esély, hogy visszatapad 2 éves koráig, így csak újra meg kell kínozni, akkor meg nem elég egy?
2010. jún. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6 hós volt a fiam, mikor a doktornő felrántotta neki a kis bőrt a fütykösén. 2 helyen is berepedt. Kamillával borogattam, többzör is levettem róla a pelust napközben. A fürdővízébe szintén tettem kamillát. Mikor pelenka volt rajta, vékonyan belentem Betadinnal a berepedt részt. 2-3 nap alatt rendbe jött.
2010. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
van egy lehetetlen nevű krém: Pimafucort. nekünk vált be. módszeresen haladunk, elején az enyémnek is repedt a kukija, de a krémmel nem.
2010. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ezt a krémet azért kell használni, h mondjuk megelőzzük azt h a doki ne rántsa fel, hanem ezzel szépen lassan, de feljön neki? Orvossal kell felíratni? Jajjj, olyan jó lenne, ha nem kéne megkínozni szegénykémet! Én vagyok, aki azt írta, h a dokink 1 éves korában fel fogja neki húzni! De ha ez a krém arra való, h lassan de biztosan feljöjjön neki, akkor megbeszélném vele h először ezt használjuk és ha nem megy akkor húzza fel neki inkább ő!!!!
2010. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Annó azt mondta a védőnő,hogy 1éves koráig ne piszkáljuk.Most meg azt monta,hogy fél éves kora óta kellett volna huzogatni.Ő fogta és két kézzel mutatta,de akkor pihenő állapotban volt a fütyi.Most meg nem.Lehet,hogy ez volt a baj,de az is benne van,hogy a férjem nagyon fél,hogy letapadva marad és föltépik,mint a tesójának,vagy megműtik,mint őt.

Kamillás vízben pancsoltunk és bekentem Bepantennel.

2010. jún. 12. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!