Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valaki ekkora tahó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ekkora tahó?

Figyelt kérdés

A párommal már szétmentünk vagy egy éve. Nekem tényleg ő a mindenem. Szándékosan a boltjába járok reggelente, persze kihagyásokkal ne legyen gyanus. Ámbár tudja nagyon jól miatta megyek oda vásárolni hiába akarom a viselkedése miatt levegőnek nézni. Hol köszön,hol nem. Sok esetben hátat fordít mint ma is. A szakítás az ő hülyesége miatt volt de annyi idő eltelt, én pedig még mindig ugyan ott tartok hogy nem érdekelne mi volt csak lenne velem. Persze nem beszélünk , semmi. Olyan mintha egy nagy nulla lennék a szemébe,de ha ő akar velem lenni elvárja ugorjak. (Karácsonykor akart békülni de mérgembe meg a beszólásai miatt utasítottam)!

Nem kellek neki de a haverjait rám küldi, meg senkinek nem mondja szétmentünk.

Mit csináljak vele?

Mintha gyerekek lennénk...


2016. júl. 22. 08:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak te vagy olyan, mintha gyerek lennél ő meg jót szórakozik veled... Neked kellene megszakítanod a kapcsolatot és nem a nyakára járni... Különben csak szexre ott vagy... Ki lehet használni..
2016. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Csináld azt, hogy nem mész a közelébe sem, tudatosan elkerülöd, leépíted, és hagysz időt magadnak, hogy túllépj egy olyan kapcsolaton, ami nem működött. És ahogy elnézem, nem is működne továbbra sem.


Semmi értelme, hogy futsz utána még mindig és keresed, ezzel csak legyezgeted a hiúságát.

Azért viselkedik így, mert megütné a guta, ha neked előbb lenne új kapcsolatod, mint neki. Ő szeretné az orrod alá dörgölni, hogy milyen jó csajt talált helyetted.


Tegyél már pontot a dolog végére, és lépj tovább, mert ezt akár évekig lehet így elhúzni, csak értelme nincs. Gondolj bele, eddig is elpazaroltál egy évet az életedből.

2016. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Persze, de nem én rondítok neki minden kapcsolatába vagy írkálok a haverjainak hogy akadjanak le róla..
2016. júl. 22. 08:42
 4/29 A kérdező kommentje:
#2es : Köszönöm a válaszod. Én próbáltam de olyan mintha egy helyben toporognék. Hiába akarok egyről a kettőre lépni, nem megy.
2016. júl. 22. 08:43
 5/29 A kérdező kommentje:
A másik ha huzamos ideig nem megyek,felkeres.
2016. júl. 22. 08:44
 6/29 anonim ***** válasza:
K-O-M-M-U-N-I-K-Á-C-I-Ó. Tudom, ekkora ertelmi szinttel ez hihetetlenul meglepo lesz, de ezt csinaljuk mi, felnottek... probaljatok ki, ahelyett, hogy kistini szinten te lezengsz a boltjaban, o meg durcizik. Szanalmas emberek...
2016. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
3-as neked meg illedelem órákat javaslok,ahogy elnézem rád fér. :D
2016. júl. 22. 08:47
 8/29 A kérdező kommentje:
Tudod felnőtt emberek megütnek egy szintet. De majd igyekszek lesüllyedni a tiédre.
2016. júl. 22. 08:49
 9/29 anonim ***** válasza:

Mi van??? Felkeres???? TE jó ég!!! Ez nem lehet komoly!

Szakíts meg vele mindent, éljél már különálló életet tőle.

Mondd meg neki, hogy ne keressen többet, ha értetlenkedik, akkor hozakodj elő a zaklatással, oszt jó napot!

2016. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Igen, latom milyen szintet utnek meg :"D. Durcizva elfordulnak mig a masik epekedve bamulja ot a boltjaban minden beszelgetes nelkul :"D. Legalabb ne ekkora ongollal sertegess, legyszi :"D.
2016. júl. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!