Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy báttyám aki állandóan...

Van egy báttyám aki állandóan az orrom előtt fingik, akár ebéd közben is! Hozzá élvezkedő hangokat adva! Szóltam neki, hogy ne legyen ekkora tahó, de nem változik semmi! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 14:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Vidd be az ebédedet a szobádba, és edd meg ott. Ha a szüleid kérdik, mondd el az okát. Talán megnevelik a bátyádat. Ha mégse, akkor mától ebédelj a szobádban.
2014. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pont az a probléma, hogy a szobám melletti szobában teszi, így hiába kajálok a szobámban; behallatszik!

(tudja, ő is, hogy halkom)

2014. jan. 19. 14:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Ajtó nyista?
2014. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel videóra és tedd fel a youtubera...a linket meg küldd el a barátnőjének!
2014. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rokonságot nem lehet megválasztani......
2014. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha a másik szobában csinálja, akkor hogy csinálja az orrod előtt?

Ha a saját szobájában csinálja, akkor csukd be az ajtódat és ő meg csinál a saját szobájában amit akar.

2014. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Van, de hiába csukom be, akkor is hallatszik!

Pedig nyugodtan átmehetne a saját szobájába fingani, vagy a konyhába...

De nem! Direkt az én szobám előtt teszi, vagy az én jelenlêtemben.

A szüleim előtt és a barátnője előtt sem csinálja.

2014. jan. 19. 15:00
 8/12 Argloss ***** válasza:
100%
A testvéred egy állat, aki az én vagyok a domináns és bármit megtehetek veled nevű primitív játékot játssza. (nem feltétlenül tudatosan) Valószínűleg csak hasonlóan primitív módszerekkel tudnál hatást elérni, mint egy jól irányzott orrba vágás, vagy tökön rúgás.
2014. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ebben van valami utolsó! Tényleg nagyon primitív gyerek, primitív viselkedéssel, gondolkodással és azt gondolja magáról, hogy hihetetlenül menő. Lenézi a másikat és mindenkinél mindent jobban tudd.

Régebben még a wc mellé is pisilt, de nem takaritottam fel, ezért abba hagyta;)

2014. jan. 19. 16:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért csinálja, mert kicsit túl érzékeny vagy és látja mennyire bosszant vele. Azért akkor nem kéne már ennyire kiakadni, ha a szomszéd szobából egy picit meghallod.
2014. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!