Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet őrülni és halni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet őrülni és halni valakinek a hiányába? Mikor lesz végre könnyebb? Mennyi idő, mire könnyebb lesz?

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
ha csaj vagy és megismersz engem pikk-pakk elfelejted azt a tarparasztot xd de addig is egyél meg egy tányér hagymásbabot h a szelek kivigyék belőled a negatív gondolatokat.
2016. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem időtől, hanem TE tőled függ.

Ismerkedj meg más emberekkel, menj el kirandulásokra, túrázasokra, legyen hobbit, stb.

2016. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van olyan kifejezés, hogy megtört szív szindróma, ami akkor jelentkezhet, ha egy számunkra fontos személyt vesztettünk el, de aligha hiszem, hogy ebbe bele lehetne halni. Max akkor ha öngyilkos leszel, de ez inkább csak az emberi hülyeséget igazolná. Arra meg nehéz válaszolni mikor lesz könnyebb, hisz ez egyén függő és kapcsolat függő is.
2016. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha elmész pszichológussal azzal hogy egy nehéz szakításon vagy túl, hamarabb lesz könnyebb!
2016. júl. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet beleőrülni se halni.

Rajtad múlik... Fedezt fel, hogy te egy önálló személy vagy, és nincs szükséged a boldoguláshoz másra. Aztán érezd jól magad!

2016. júl. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem volt ilyen! nem is értettem, hogy törhet össze engem valaki annyira, pedig rövid távú volt az ismeretség. Mindenem összetört, a világképem, minden. Akkora csalódás volt, és olyan hirtelen, sokként ért, és nem volt igazi lezárása a dolgoknak, azt most nem részletezem, miért, de nem tudtam rendesen lezárni, mert éltette bennem a reményt a fiú.

Hogy jutottam túl ezen? Hát először nem tudtam, több mint egy évig elviselhetetlen fájdalomban éltem. Pszichológushoz kezdtem járni. Ő biztatott, h nyíltan beszéljek a fiúval, aki még akkor is felbukkant néha, hogy reményt keltsen bennem, aztán eltűnt megint. Hát nyíltan megkérdeztem, hogy ő tulajdonképpen mit akar tőlem, miért akar velem találkozni. Nagy nehezen kinyögte, hogy valójában nem akar tőlem semmit. Ezzel lerombolta azt a mítoszt bennem, hogy még lehet köztünk valami, és az éretlen viselkedése, ahogy ezt előadta, az ő nimbuszát is leépítette nálam. Ebben a pillanatban felszabadultam. Elmúlt az egész. Egy hónapon belül megismerkedtem valakivel, akivel azóta is együtt vagyok.

Talán nálad is az lehet a baj, hogy nincs rendesen lezárva az ügy. Hogy még reménykedsz.

2016. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tévedés, szélsőséges esetekben valóban bele lehet halni. De azért ez nagyon ritka :)

Élni kell tovább az életed, haverokkal lenni, hobbit szerezni, szóval el kell foglalnod magad. Ahogy építed az életed a múltra köd ereszkedik, fejlődsz és te magad is változol, remélhetőleg jobb irányba. Aztán ahogy haladsz előre megismerkedsz majd valakivel, akivel boldog leszel. Csak igen, ezért tenni kell, de nem szabad görcsösen mást keresni.

2016. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cseh Juli válasza:
Nekem sikerült beleőrülnöm, közel egy éve szeretem, az együttlétet beleszámítva, de nekem 8-9 hónap után lett egy kicsivel könyebb, de még 11 hónap után sem sikerült teljesen elfelejtenem és belemyugodnom. De ez emnefüggő! Kitartás!😉 Próbáld megbeszélni valakivel a gondjaid, az csak segíteni fog
2017. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha megtérnél a Jahve-hoz mindenkinek könnyebb lenne...

igazából csak ezt várjuk

2017. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

akkor itt is

ha a kérdező és a válaszolók zöme ugyanaz a személy akkor mi az adott személy célja, mit szeretne elérni

2017. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!