Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg azt hisszük hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azt hisszük hogy ha valakinek a külső nem fontos de a belső fontos akkor annál a nőnél könnyebb dolgunk lesz? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi azt hallja hogy van egy lány akinek a külső nem fontos de a belső nagyon annál már azt érzi A pasi hogy könnyű dolga lesz ismerkedés téren. Pedig szerintem jóval nehezebb olyan nőnél próbálkozni akinek a belső fontosabb a belsőre megfelelni sokkal nehezebb
2015. nov. 23. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Igen, de mindenki azt hiszi magáról, hogy ő látja jól a világot. Mert mindenki saját magát ismeri a legjobban és saját magunknak könnyebben megbocsátunk mint másoknak, ez tény.

Ezért úgy vág bele az illető a dologba, hogy ez sima ügy lesz, hiszen saját magánál nem ismer jobbat :D

Csak ugye azzal nem számol, hogy nem vagyunk egyformák és a kiszemelt hölgy is a saját álláspontján levőket részesíti előnyben.

2015. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Melyiken nehezebb változtatni,azon hogy milyennek születsz,milyen genetikával,arcvonásokkal,vagy azon hogy milyen belső tulajdonságaid vannak,amik fejleszthetők is bizonyos szintig? :)

24/F

2015. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Keveset tudsz még a genetikáról, a belső tulajdonságok sokkal inkább genetikusak. Mikor voltál utoljára genetika-konferencián?:)
2015. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2es ezt rosszul tudod sokkal nehezebb a személyiségen változtatni az baromira meghatározó. Sokkal komplexebb dolog mint a külső egy intelligencia Pl genetikusan meghatározott egy buta munkás ha vért pisil sem lesz agysebész
2015. nov. 24. 06:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen elméletben biztos jól megy hogy hm nem vagyok elég kedves azt mondták akkor majd kedvesebb leszek Stb hát ez baromira nem így van baromira meghatározó a személyiség ami vagy tetszik egy nőnek vagy nem. Én Pl sokkal inkább a személyiség miatt buktam a dolgot mert helyes vagyok de sajnos a belső a legtöbb nőnek fontosabb így nagyon nehéz dolgom van
2015. nov. 24. 07:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Belső berőgződéseken baromira nehéz változtatni (erre anyai nagyanyám a legjobb példa, akivel már kismilliószor próbáltunk beszélni mindenféle módon, nagyon régóta, de nem tudja levetkőzni azt a tulajdonságát, hogy mindenkibe belekössön, én feladtam). Külső dolgok kevésbé akadályozó tényezők, mint a rossz természet. Mindig lesz egy olyan ember, aki elfgadja a külsődet olyannak, amilyen, de az elviselhetetlen viselkedéssel szemben nagyon kevesen toleránsak (és könnyű kikészülni miatta idegileg).
2015. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés!

Nem vagyok csúnya nő, beképzeltség nélkül állíthatom, hogy a környék legszebbjei között tartottak nyilván mindig is. Mégsem a külső volt a legfontosabb a párválasztásnál. Külsőleg a legtöbb férfit el tudnám fogadni.

Viszont a jellem, a viselkedés, a lélek nagyon fontos a számomra. 30! éves koromra találtam csak olyat, aki ilyen szempontból megfelelt nekem. Pedig nem volt hiányom irántam érdeklődőkben.


Ahogy ezidő alatt tapasztaltam, egy férfi még valahogy el tudja fogadni, ha a külseje miatt utasítják vissza. De ha a belső dolgok miatt, azt inkább el sem hiszi csak hárít: "biztos kamuzik a csaj, nem tetszettem neki".

2015. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!