Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, és összejött mással másfél év után. Szeretnék nem magamba fordulni, de azért nyomaszta dolog. Valami lelkesítő szövegek, sztorik valakinek, hogy könnyebb legyen? Csak a pozitívra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Másfél évet voltatok együtt, és azután jött össze valakivel?
2011. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szakítás után mennyi időre rá jött össze mással?
2011. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
másfél hét
2011. dec. 18. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
a lelkesítő szövegem annyi lenne hogy ha másfél hét után megcsalt hogy örüljél neki hogy még idejében megszabadultál tőle!!!!előbb vagy utóbb megtette volna,de az is lehet hogy meg csalt volna.aki így megteszi ennyi idő után azt nem tudom minek nevezni...ha igazán szeretett volna akkor nem tudott volna össze jönni mással ennyi idő után.örülj neki hogy megszabadultál tőle..
2011. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó, sztem fuss neki még egyszer... a csajban leglaább volt annyi gerinc, hogy szakított a sráccal (és nem fordítva), gyanítom mert érezte, hogy ebből nem lesz semmi, már nem szereti úgy, vagy hogy más tetszik neki. A volt pasim összejött egy jó barátnőmmel, aztán msn-en nagy nehezen miután kihúztam belőle a dolgokat (mert mástól már tudtam), szakított velem. Na az a gerinctelen. xD

Ne nyomasszon a dolog, szinglinek lenni jó dolog. Annak a kapcsolatnak vége, nincs értelme búslakodni rajta! Szép volt, jó volt, de ennyi volt. Most kiélheted magad, mehetsz a haverokkal, azzal és azt csinálsz, amit akarsz. :D Életem legjobb nyara volt a fent említett szakítás utáni. A haverok mellém álltak, csomót nyársaltunk, kocsmáztunk, filmeztünk, mindig mentünk valahova. Aztán megismerkedtem új emberekkel is (próbálj valami ismeretlen vízre evezni néha, nekem könnyű volt, mert akkor volt az egyetemi gólyatábor is), az új arcokkal is lehetett ide-oda menni, még több emberrel megismerkedni. :D Szóval szerintem a lényeg, hogy légy nyitott minden újra. Aztán így egy kis idő múlva a szerelem is rád fog találni megint. ^^

2011. dec. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd jön masik és jobb!Fel a fejjel nem hiszem, hogy az ilyen lanyok megérdemlik, hogy szomorù legyél, habar nem lehet azt sem tudni, hogy miért szakitott!
2011. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!