Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek én most szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én most szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval én 19 éves vagyok jelenleg de eddig mindig magányos típus voltam akinek nem volt szüksége úgy mond senkire. Mindig mindent egyedül akartam megoldani. Nem vágytam senki társaságára mindig el voltam egyedül, a suliban is csöndben voltam ha nem kérdeztek nem beszéltem. Mert egyedül akartam szembeszállni az élettel s nem akartam segítséget elfogadni soha ez talán a gyerek kori betegségem váltotta ki. Csak szüleimre számíthattam...mindenki más leírt. S talán ezért se akartam kötődni másokhoz, főleg nem akartam kapcsolatot. Sok lány akart volna tőlem többet ezt ki is nyilvánították de nem nyitottam feléjük. S volt egy lány akivel barátok voltunk. Egy idő után ez elmélyült s olyan dolgokat is elmondtunk egymásnak amit senkinek az előtt. Az útólsó évben jutottunk odáig hogy szeretjük egymást. Fura is ez nekem mert nem akartam kötődni ennyire senkihez még nem, de ezt a lányt nem tudom elfelejteni mint a többit. Csak vele szeretnék lenni s érezni a jelenlétét az illatát még egyszer megfogni a kezét... de már rég nem találkoztam vele így nyáron de csak rá gondolok.

Ja szóval ez fura nekem s nem tudom mit tegyek. Írtam neki hogy találkozhatnánk annyit írt hogy "nem tudom" szerintetek találkozzak vele? Nem tudom mit tegyek s hogy írjak neki meg mit. Soha nem írtam ilyet egy embernek se.

Kicsit elgyengülve is érzem magam emiatt , hogy mindig az eszemben jár ez a lány. Ez normális?



2016. júl. 26. 08:32
 1/1 Noblesse Oblige ***** válasza:
Igen, normális, ha szerelmes az ember.
2016. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!