Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok extra féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok extra féltékeny?

Figyelt kérdés

A mostani barátomat nagyon szeretem, meg becsülöm, de mégis sokszor hisztizem meg féltékenykedem, emiatt sok a veszekedés is. Régen,előző kapcsolataimnál nem voltam féltékeny meg hisztizős, kiakadós típus,meg az elején a mostani barátommal sem voltam ilyen, csak az utóbbi időben kezdődött ez az egész és nagyon utálom magam mikor ilyen vagyok. Nem érzem magam elég szépnek, jónak, ezért van hogy ilyenkor nem tudok az érzéseimen uralkodi. Ráadásul mindig megfogadom, hogy legközelebb nem csinálok ilyet, uralkodom magamon, elvégre felnőtt vagyok, de sajnos ritkán sikerül, mert olyan "ami a szivemen az a számon" típus vagyok, meg elég szenvedélyes is. Egyetlen mentségem van, hogy mindig belátom,hogy túlreagáltam egy helyzetet, és mindig bocsánatot kérek tőle ilyenkor.

Volt már valaki ilyen helyzetben, ha igen,akkor hogyan lépett ezen az időszakon túl?

22/L



2016. júl. 27. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ilyen, a pasi otthagyott. A saját lelki bajodon neked kell segíteni. A legrosszabb esetben mi lesz? Otthagy, mert nem jó veled. Ha hisztitel, attól meg nem is lesz jobb. Ha meg akar csalni, úgyis megcsal, ez nem azon múlik, mennyit rinyálsz.
2016. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van. Fölösleges féltékenynek lenni, mert ha akar úgyis megcsal. :))) Inkább higgadj le vagy hagyd ott és tedd rendbe az önbecsülésed.
2016. júl. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

>olyan "ami a szivemen az a számon" típus vagyok, meg elég szenvedélyes is. Egyetlen mentségem van, hogy mindig belátom,hogy túlreagáltam egy helyzetet, és mindig bocsánatot kérek tőle ilyenkor.


Nem mentség. Tudod, mi a probléma, úgyhogy változtatsz rajta. Odafigyelsz és máshogy viselkedsz. Ő is tud segíteni, megerősíteni, de alapvetően a te dolgod, hogy megtanulj uralkodni magadon.

2016. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!