Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki féltékeny akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki féltékeny akkor szerelmes is?

Figyelt kérdés

amikor megismerkedtunk a parommal akkor nem ereztem rajta h feltekeny lenne.az utobbi hetekben viszont latom rajta h bizonyos helyzetekben az.pl ha baratnommel megyek valahova akkor kerdezi hogy vannak e ott pasik.vagy ha a kollegamat fel kell hivnom munkaugyben akkor megkerdezi h o lett a legjobb haverom?multkor osszefutottam egy ismerosommel

beszelgettunk es a parom is pont akkor hivott.hallotta h nevetek es megkerdezte h akkor most kimegyek ele v ott fogok még varakozni es beszelgetni...szoval az biztos h feltekeny..de vajon ez szerelem is?


2016. júl. 14. 23:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp, mindegy hogy szerelmes-é beléd. Így folytatja a párod, neked lesz eleged az egész kapcsolatból.
2016. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem következik egyikből a másik.

Birtoklási vágy, vagy szerelem van a háttérben. Vagy a kettő egyszerre. Ki tudja. :) Idővel ki fog derülni.

2016. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Féltékenység = birtoklási vágy.
2016. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Pontosabban:

féltékenység = önbizalomhiány.


A legritkább esetben van köze a féltékenységnek a partnerhez.

2016. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Dehogy önbizalomhiány... Ha valóban szeretsz valakit, akkor teljes megbízol benne, így féltékenység se alakul ki benned, mert pontosan tudod nagyon jól, hogy ha mégis megcsalna, akkor úgyse szeretett, így nem is volt értelme együtt lennetek. A féltékenység az egó jelensége. Ugyanolyan destruktív emberi viselkedés forma, mint az uralkodási vágy vagy az önzőség.
2016. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szerelmes, inkább csak birtokolni akar.
2016. júl. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2016. júl. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet birtoklási vágy, lehet önbizalomhiány, lehet féltékenység, de az is lehet, hogy az utóbbi időben talán túl sokat nevetgélsz az ismerőseiddel (többet mint korábban), talán túl sokat kell hívnod a kollégáidat (többet mint korábban), és ez feltűnt és feltehetően rosszul esik neki...
2016. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

1.5honapja vagyunk egyutt...nem igazan latta még h kivel mennyit beszelek...viszont 3napja elmondtam neki h irt az exem ott is teljesen kiborult..mondta h miert nem tiltottam le

mondtam h mert ok nelkul nem tiltok embereket.tegnap pedig mondtam neki h en ugy elmennek bulizni.kerdezte h egyedul?mondtam igen mert nincs aki jonne velem (termeszetesen sose megyek sehova csak neha elkap a mehetnek ugy egy fel orara aztan elmulik) es nagyon merges lett.mondta h sose fogja lenyelni h egyedul akarok bulizni menni.a kollegaja még azt se engedi a bnojenek h moziba menjen baratnokkel...es mondta h neki ebbol elege van es szakitani akar...kertem h ne,

h nem mondok tobbet ilyet es h sajnalom.es mikor sirtam mar akkor mondta h nyugodjak meg nincs semmi baj csak nem fogja soha elviselni ha egyedul akarok menni pasik koze

2016. júl. 15. 08:59
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak a féltékenység biztos. A szerelem nem.
2016. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!