Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Tényleg képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg képesek vagytok igazán és visszafordíthatatlanul megváltozni a szerelemért vagy ez csak leányálom?

Figyelt kérdés
Nincs párkapcsolati problémám, csak kíváncsiság.
2016. júl. 28. 21:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel miatta tettem le a cigit! Jóóóó, igazából magam miatt, de Ő inspirált legjobban benne... Azt meg döntsd el Te, h az elég nagy változás e... De ha ezt meg tudtam tenni, akkor bármire képes vagyok a Kedvesemért!
2016. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha rólam van szó, akkor persze, hogy meg fogok változni. Ha másról, akkor kizárt.
2016. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

Miért kéne megváltoznom? Eleve értelmes nővel jövök csak össze, mivel én is ilyen vagyok.

UI: rég rossz, ha a nők abban hisznek, hogy majd a kedvükért megváltozik egy városon átmenő hímringyó. :)

2016. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most akkor változzunk meg, vagy legyünk önmagunk? Nem arról van szó, hogy ha valaki szeret valakit, akkor elfogadja olyannak, amilyen? Oké, valamennyire nyilván változnak az emberek, de a nők sok mindent képesek kitalálni maguknak. Bár nem részletezted, de talán olyasmire gondolhattál, hogy alkoholistából csinálnátok "normális" embert, vagy qurvapecérből hűséges fiút. Sokszor pont ezért mennek tönkre a kapcsolatok, mert a nők elhiszik, hogy egy ilyen "rosszfiút" meg tudnak változtatni, sokszor még gyereket is szülnek neki, aztán meg jön a válás vagy egy rossz kapcsolatban való szenvedés.
2016. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A férfi nem fog megváltozni. Ezt fogadd el. Olyan van, hogy leszokik a cigiről, vagy valamennyit változtat a szokásain. De sokat nem fog, és ha változna akkor már nem ugyanaz az ember lenne. Nyilván ha kell, akkor a nő is megtesz ilyesmit a férfiért. Pl valaki leszokott acigiről amíg együtt voltunk, de csak azért mert ő is akarta. Ha nem szokik le, akkor is vele maradtam volna. Egy masikn srác amíg beszéltünk facen gyakran eltűnt, lelépett, stb. Kértem, hogy ha tudja, hogy nem fog tudni beszélni, max ritkán írni, vagy ha tudja hogy el fog tűnni akkor szóljon, mert akkor nem várom , hogy mikor ír, hanem tudom hogy épp bringán ül.de ha ennél többet változna, akkor már nem is ő lenne
2016. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én tényleg azt nem értem, hogy miféle naiv gondolatok lehetnek a nőkben, amik részben itt is feltörnek hasonló kérdések formájában?
2016. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért lenne jó, ha megváltozna? Akkor már nem az az ember lenne, akibe beleszerettél. Ugyan ez igaz nőre is.
2016. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Titusztitusz ***** válasza:
Kedves kérdező...Egy bizonyos kor felett(Ez a bizonyos kor kb.10 éves időkorig tart...)az emberek MÁR NEM FOGNAK MEGVÁLTOZNI SOHASEM...Sem a szerelmük kedvéért,se másért...Éshát ebböl következően a férfiak sem fognak...Erre a tényre előbb-utóbb minden nő rá szokott jönni idővel...Csak sajnos sokszor már későn...
2016. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!