Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek úgy, hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek úgy, hogy sosem tudtok szerelmesek lenni senkibe?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és még sosem éreztem azt, hogy szerelmes tudnék lenni. Miért van ez? Az eddigi kapcsolataimban max szeretetet és gyengédséget meg ragaszkodást éreztem. Létezik olyan hogy valaki képtelen szerelembe esni?

2015. szept. 22. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam, de szeretni nagyon tudok. Hosszútávon szerintem ezzel jobban járok. (Rövidtávon nem.)
2015. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éreztem, addig amíg meg nem találtam az "igazit". Ott már rájöttem hogy létezik szerelem is.
2015. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én 19 vagyok, de még én sem éreztem szerelmet, hozzád hasonlóan csak szeretetet, gyengédséget stb...

de szerintem mindenki szerelmes lesz az életében legalább egyszer

2015. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ha nem vagyok szerelmes az illetőbe, nem vagyok boldog sem, és egy idő után megkérdezem magamtól hogy kell-e ez nekem, nem-e csak fecsérelem az időt vele? Pont ezért lett vége az összes kapcsolatomnak. Mindig én szakítottam velük.
2015. szept. 22. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!