Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki le tudná nekem fordítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki le tudná nekem fordítani a lányok fura választási módszereit, mitől lesznek szerelmesek egy fiúba, miért épp abba és miért nem másba?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy mitől van az, hogy egy lány például egy helyes, magas fickóba belehabarodik szinte csak látás után. Egy másik meg egy tök ronda kinézetűvel jár inkább. Egy harmadik meg egy vénnel, akiben nem értem mi fogja meg.


Komolyan nem értem a lányokat, hogy mitől helyes nekik egy fiú és miért épp ebbe a fiúba vagy abba szeretnek bele?


Például rám képek alapján mondták már, hogy szépek a szemeim, mégsem kellek egy lánynak sem. Egy másik fiúban semmi különös nincs a külsején, tök átlagos, mégis bolondulnak érte.



2012. júl. 4. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
az hogy neked átlagos vagy csúnya egy dolog, de másnak nem, attól hogy a szemeid szépek még nem biztos hogy te is az vagy, próbálj meg egy csajt felszedni
2012. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Olyan témát feszegetsz amit a normális férfilogika nem tud megérteni... És jobb is ha nem tudjuk. :D 18/F
2012. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Romantika & pénz.
2012. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

egy nőt sose próbálj megfejteni :)

(N)

2012. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Scotty97 ***** válasza:
Szerintem ez olyan mint h én szeretem a spenótot, viszont a húst nem eszem meg, te meg fordítva vagy ezzel.
2012. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én magamat rondának tartottam mindig is, az egy dolog, hogy még a tanár is azzal poénkodott, hgoy a két szép szememért nem kapok jobb jegyet. De amúgy meg fura mód mindig van egy-két lány, aki buszon is szemez velem, a többiek meg észre sem vesznek, szóval kitűnik az ilyen, de mindegy. Én úgyis rondának tartom magam, szóval nem szoktam kezdeményezni, csak nagyon ritkán, de akkor nem voltam sikeres, szóval ezért sem értem, hogy most mi van. Mi kell a lányoknak.


Például ma láttam egy fiút, aki ott csókolózott a barátnőjével és a lány magasabb volt tőle egy fél fejjel! A srác meg kis giliszta alkatú volt és kopasz, barna szemű, semmi extra nem volt a külsejében, akkor mégis miért ebbe volt szerelmes a lány?


Másik meg, amikor kis 155cm magas lányok égimeszelő, 185-190cm magasakkal járnak, mintha csak az számítana, hogy minél férfiasabb, magasabb legyen a hapsi.


A harmadik meg, amikor tényleg igazán jóképű fickókkal járnak lányok. Annak még van is értelme.


De azt nem vágom, hogy én mi vagyok, mert még barátnőm nem volt, szóval mégsem jövök számításba, mint pár, de miért, ha annyira sok lánynak bejöttem már? Nekem kéne kezdeményezni vagy mi?

2012. júl. 4. 23:38
 7/18 messyna válasza:

minden korosztálynak más igényei, elképzelései, elvárásai vannak..

a mai fiatalság köreiben -akik közé én is tartozom (sajnos)-, az atomra kigyúrt, kivágott felsőben, tükörben pózoló alfahímek kedveltek, akik inkább lánynak, mint fiúnak néznek ki.. szégyen. persze van kivétel.

a felsőbb korosztálynak már akár a belső is mérvadó lehet, a lányok szeretik a törődő, belevaló, szerethető fiúkat.. a rossz fiúkat.. a vicces fiúkat, aki egyben a barátjuk is.. aki nem csak azért öleli, csókolja meg őket, mert a folytatásra vágyik, hanem, hogy kimutassa szeretetét..

ezek mellett azt kell mondjam, a belső értékek nem olyan nagy szerepet játszanak már, mint a külső.. szokták mondani :' külső megfog, belső megtart..' ami részben igaz is, de a lányokkal tudni kell bánni, annak ellenére, hogy sosem lehet minket kiismerni..:)

különben hány éves vagy?

L/17

2012. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

ma 23:39


Megfájdult a fejem. Én már kezdek bekattani, nem tudom hogyan lehetnék sikeres és vonzó a lányoknál. Nem tudok olyanná változni, ami kéne nekik. Épp ez zavart össze, hogy mindenféle ronda vagy épp nagyon helyes fickónak van szép barátnője, csak valahogy nekem nem jön össze ez a csoda. Így számomra az egész párkapcsolosdi meg maga a vonzalomkeltés egy csoda és fura, misztikus folyamat.


22 vagyok amúgy.

2012. júl. 4. 23:44
 9/18 messyna válasza:

ugyan már, annyira nem halálos azért..:D de remélem nem én okoztam a fejfájást.:)

különben meg menni fog, majd egy váratlan pillanatban felbukkan egy csodás leányzó, akinek a szívét rabul ejted, és happy end, boldogan éltek, míg meg nem haltok.. na jó, ez túl mesés volt, de tényleg ne arra gondolj, hogy mi nem megy, hogy mi nem sikerülhet.. hanem ,hogy hozd ki magadból a lehető legtöbbet :) 23.39 voltam

2012. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

tegnap 23:54


Nem, velem ilyen nem történhet. Nem járok lányok közé, sosem voltak lány barátaim sem, nem is tudtam sosem élőben közel kerülni egy lányhoz sem, főleg, amelyik tetszett, mert attól féltem, mitn a tűztől és állandóan azon paráztam, hogy vajon jól nézek-e ki, levegőt is alig merek venni a mai napig, ha szembejön velem egy nekem tetsző lány, másabb lesz még a járásom is, parázok ezerrel, hogy mefelelő legyek, de a vicc, hogy nem tudok, mert egyszerűen gyerektestem van, azaz girhes vagyok, alacssony és még ronda nagy orrom is van. Szerinte minden megvan ahhoz a külsőmben, amitől nem is csoda, ha nem tolonganak hosszú sorban a lányok előttem. Míg másoknál ez nem jelent problémát. Ezek után mondjátok, hogy nem a külső számít.

2012. júl. 5. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!