Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik volt az a pont amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt az a pont amikor tudtátok hogy beleszerettetek a párotokba?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor minden szabad percemben rá/ rajta gondolkoztam. Amikor bármi történt velem, az volt az első gondolatom, h de jó lenne ezt vele együtt megélni.
2016. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Titusztitusz ***** válasza:
Nálam ott volt ez a pont,amikor először megláttam a későbbi nejemet meztelenül...Ez már a találkozásunk első néhány órájában megtörtént...Aztán amikor a második találkozónkra,AZ ÉN CÉLIRÁNYOS KÉRÉSEMRE egy rövid fekete miniszoknyában jött el, egy vékony harisnyában,és kopogós magassarkuban,és engem már jóelőre meglátva, kijött a buszmegállóbol az üdvözlésemre,egyböl végem volt...Egyszer és mindenkorra...Olyan vadítóan nézett ki...
2016. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, mi hosszú hónapokon át kerülgettük egymást a baráti társaságban, érződött, hogy lesz valami, de egyikünk se mert lépni. Aztán egy házibuliban egymásba gabalyodtunk, csókolóztunk, együtt aludtunk (szex nem volt, csak petting)... Másnap megbeszéltük, hogy igen, vonzódunk egymáshoz, és jó lenne, ha lenne köztünk valami, de én még kicsit bizonytalan voltam bizonyos dolgok miatt.. Szóval abban egyeztünk meg, hogy találkozgatunk, folytatjuk a házibulis dolgot, aztán majd kialakul. Sokat beszélgettünk, jobban megismertük egymást, aztán pár hét múlva, mikor együtt aludtunk, akkor olyan boldognak éreztem magam vele, hogy mondtam neki, hogy szeretem, és hogy igen, akkor legyünk együtt. De igazából sokat gondoltam rá már hónapok óta, meg tetszett, meg minden.. már csak egy pici hiányzott, mire ide jutottunk :D
2016. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!