Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha valaki végül pont nem egy olyan lány/fiú mellett állapodik meg, aki az esete?

Figyelt kérdés
Milyen kilátások vannak úgy általában egy ilyen kapcsolatnak hosszú távon? Tapasztalatok?

#fiú #lány #kapcsolat #ellenkezés #megállapodik #állapodik meg
2016. jún. 27. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:

pl: felül tudott kerekedni a saját ízlésvilágán.

Sokszor jó kilátások, néha rossz.


23/F

2016. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rossz kilátások, mert hasonló a hasonlónak örül stabilan hosszú távon, de az ellentétek vonzása csupán tiszavirág-életű lobogás.
2016. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fekete hajú, fekete szemű pasira vágytam suttyólány koromban, végül egy világosbarna, kék szemű szexistenhez mentem feleségül. Az ideál az egy dolog. Az nem biztos, hogy mellénk is való.

Hogy mi a vélemény rólam?

Pont nem érdekel, mert boldog vagyok.

2016. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én most egy ilyen lánnyal ismerkedek. Tavaly lett vége az első és hosszú kapcsolatomnak (Az exem sem volt az esetem de ő tetszett) Tudom gáz vagyok, de amikor vége lett (én vele terveztem az életem további részét) 9 hónapra rá rámtört az az érzés,hogy mi van ha nem fogok senkinek kelleni? És most ismerkedem egy olyan lánnyal aki nem vonz de szimpatikus.
2016. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel túlzottan, gratulálok ha jól kijönnek és jó a kapcsolat, több közöm nincs mások magánéletéhez.
2016. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig a szőkésbarna hajú, világos szemű, magas, vékony pasik tetszettek, az arcszőrzet kifejezetten taszított.

Aztán kattant valami, és beleszerettem a jelenlegi páromba, aki fekete hajú, barna szemű, alig magasabb nálam, a felsőteste inkább izmos mint vékony, és szakálla van. Most már nem tudom elképzelni magam más kinézetű pasival, ha látok egy olyan srácot, aki a régi ideálomnak felel meg, akkor nem gondolok arra, hogy bár ilyen lenne a párom, inkább arra, hogy úristen, hogy jöhettek be ilyen cicafiúk? :D


Ha vonzódsz a párodhoz, akkor onnantól kezdve tökmindegy, hogy az ideálod-e. Az ideál amúgy is marhaság igazából, a szerelem és a vonzalom bonyolultabbak annál, mint hogy le lehessen írni annyival, hogy "nekem a szőkék jönnek be".

2016. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A vőlegényem tizenévesen volt az ideálom. Hosszú hajú, barna szemű rocker, láncok, fekete ruha, énekes..

Ma már rövid hajú és messze került a rocker szereléstől (rocker, csak már nem öltözik ki).

Szerencsémre félisten maradt, de már nem így írnám le az ideálomat.

Dehát mint mondtam, vőlegény, szóval nem számít, ha tetszik:)

2016. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig töbször olyan pasijaim voltak,akik kinézetre nem az eseteim,mégse amiatt váltunk szét.Volt,akivel 1 évet voltam együtt.Attól függ,mennyire rugalmas a két fél.Ha eléggé,akkor felül tudnak kerekedni,ha nem,akkor hamarosan vége.

22/N

2016. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

látok közös dolgokat az exeimben, de az évek során rájöttem, hogy nincs kifejezetten esetem korban, kinézetben.


kövér férfival nagyon nehezen jönnék össze, talán ennyi.


szóval az én kilátásaimat nem veszélyezteti.

2016. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem külsőre nem az esetem. Szőke hajú, átlagos alkatú (szép nagy mellekkel), alacsony (166 cm).


Nekem már kamasz koromban is a barna hajú, magas és vékony lányok voltak az eseteim. De attól még az "ESETÜNKTŐL" el lehet térni a mindennapokban, mert az nem egy kötelező szabály, hanem csak egy általánosság. Nem csaltam még meg amikor megláttam egy vékony, magas, barnát soha és nem is tervezem. Jól megvagyunk.

29/F, 5 éve házasok és eddig 2 gyerek

2016. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!