Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha valaha is voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha valaha is voltatok már szerelmesek, akkor miért pont az a nő volt annyira különleges, hogy iránta tápláltatok mély érzelmeket? Mi volt abban a lányban?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép és okos volt. Kívántam őt és ő is engem. Megláttuk egymásban az értékeket.
2016. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mintha nem lett volna fájdalomérzete. Nem nyafogott semmi miatt. Talán ezért szerettem bele.
2016. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert egy kicsit torodott velem meg ha nem is erzett irantam semmit nekem ez eleg volt hogy meglatott az utcan mosolygott megkerdezte hogy vagyok mi van velem. Bulin nem engedte hogy megfazzak. Ilyen kis apro dolgok voltak es en beleszerettem. :/
2016. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tündéri kisugárzása, a mosoly, kedvesség, törődés, figyelmesség... hogy lehetett benne bízni, meg lehetett vele beszélni mindenféle dolgokat, nyitottság, őszinteség. Sorolhatnám sokáig. De olyan lány szerintem nem nagyon van akiben minden tulajdonság meg lenne amiket leírnék/leírtam. Nem is kell tökéletesnek lenni, de minél több megvan belőle valamiven, annál nagyobb az esélye hogy nagyon nagyon belé szeressek :)
2016. jún. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Tudod, ezt nem nagyon lehet körülírni, pont ettől volt különleges. Ha már meg tudnám magyarázni, az nem szerelem lett volna.
2016. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kulsoleg nagyon vonz,az agyban is jo vele.Barmirol tudunk beszelgrtni,sokat viccelodunk,trollkodunk.Gondoskodo, erdekli mi van velem,persze ezek a dolgok kolcsonosek.Sokmindenbe egyezik a velemenyunk.Elfogadja a kisebb hibaimat.Sokat puszilgat,simogat. Nem esik nehezere neha a bocsanatkeres,ha igazsagtalan volt valamiben ugyanez vonatkozik ram is.Ha valami felmerul mindig megbeszeljuk,nincs tabutema.
2016. jún. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert különlegesnek tűnt, másnak, mint a többi, a hibáival együtt is. Aztán kiderült, hogy teljesen ugyanolyan, mint a többi átlagos csaj.
2016. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem megfogható, elég hülyén hangzik, de nem beszéltünk 3 mondatot se már mindenki levágta, hogy bejövünk egymásnak.Maga a kisugárzása fogott meg, ténylegesen, nem a külsőre gondolom, nem idióta vagy vak vagyok, jól nézett ki, de messze nem tökéletes, de talán pont ez a kisugárzás, hogy láttam, hogy nem tökéletes de nem érdekelt.
2016. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!