Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam meg neki, hogy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg neki, hogy, hogy érzek?

Figyelt kérdés
Van egy csoporttársam az egyetemen . Már egyetem előtt is ismertük egymást. Sokkal többet érzek iránta mint barátság. De ha ezt elmondanám , és visszautasítást kapnék , utána nem tudnék a szemébe nézni. Illetve nem is hiszem , hogy ezt elmerném mondani, mivel az ilyesmi nem a nő dolga szerintem.
2016. aug. 3. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán kezdeményezhet a nő is. Egyenjogúság van, nem? :D
2016. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogyis, annyira azért nincs egyenjogúság!

Ha kockáztatni kell, ha fennáll a sérülés veszélye, a feminizmus felkent papnői hirtelen a patriarchátus komor zsoldosaivá lesznek.

2016. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki.Én is ilyen cipőben járok, most akarom elmondani egy ismerősömnek hogy szeretem. Félek én is attól hogy visszautasít, de egyszer élünk hátha sikerem lesz. Nem szeretném később megbánni, hogy nem tettem meg. Remélem sikered lesz!! :)
2016. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!