Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelekből tudom eldönten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből tudom eldönteni, hogy tetszem egy olyan nőnek, aki általában mindenkivel kedves és mosolygós?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy eljönne -e veled egy kávéra, kérj tőre egy randit. Ha tetszel neki akkor benne lesz egy randiba, ha nem tetszel neki akkor finoman elutasít.
2016. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Veled kedvesebb, gyakran észreveszed, hogy téged néz, ha beszéltek, a szemedbe néz, beszélgetéskor megérint. Ilyesmik.
2016. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk gyakrabban keresi a társaságod, sokszor megszólít, sokat kérdez rólad, megosztja veled az élményeit, néha spontán megérint, húzza az agyad, érdeklődést mutat a dolgaid iránt. Ha elhívott kettesben meginni valamit, akkor igent mond.
2016. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem egyértelmű, akkor nem tetszel neki.
2016. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként az utolsónak igaza van. Ha érdekelsz valakit, akkor azt észreveszed. Ha nagyon analizálni kell a gesztusait, az onnan már csak spekuláció, és mindenbe bele fogsz látni mindenfélét.
2016. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha valamelyik reggel veled ébred, kezdhetsz reménykedni. :-))
2016. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én speciel ilyen lány vagyok, mindig mindenkivel mosolygós, kedves, de eléggé visszahúzódó is vagyok. Ebből adódóan azzal a férfival, akihez nagyon vonzódom, nem tudok valami nyitott lenni. Vele is ugyanolyan kedves, mosolygós vagyok, de nehezen "merek"/tudok vele kommunikálni, néha a szemébe se merek nézni, mert picit zavarba jövök, de van, hogy tartom a szemkontaktust. És ha a közelemben van, alig bírom levenni róla a tekintetem, általában őt figyelem. És ha csoda történne amúgy, és elhívna mondjuk kávézni, akkor bármennyire is tartanék a dologtól, 100%, hogy azonnal igent mondanék.
2016. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ha meglátom kicsit zavarban vagyok:),én sem birok sokáig a szemébe nézni(pedig szívesen elvesznék benne).

A hangom is változik.A kávé jó ötlet kezdetnek.

2016. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!