Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok megfogni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok megfogni egy lányt sem?

Figyelt kérdés
Mit rontok el? Elvileg nem rossz a személyiségem. A külső meg ugye relatív, bár én nem tartom magamat jóképűnek. Soha nem néz a szemembe egy lány sem, soha nem mosolyognak rám. Mindig próbálom felvenni a szemkontaktust, annak ellenére, hogy igencsak zavarba tudok jönni. Ennyire rossz lenne a kisugárzásom? 20/F
2016. aug. 4. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van kezed? Kéz nélkül elég nehéz megfogni bármit is...
2016. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Marha vicces vagy. Tudod, hogy mire gondoltam.
2016. aug. 4. 19:52
 3/11 anonim ***** válasza:
De basszuskulcs, mi ezt honnan a francból tudjuk? Ha ismernénk, akkor TALÁN tudnánk rá válaszolni.
2016. aug. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz lenne megmondani.

Lehet nem vagy az a tipikus divatgyerek, aki bejön a hozzád hasonló korú lányoknak.

Nekik meg ritkán a kisugárzás számít, sokkal inkább az, hogy milyen ruha van rajtad és milyen autóval jársz. Sajnos....

2016. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Valóban nem vagyok divatgyerek, a cuccaim sem felelnek meg ennek a mostani elvárásnak. De nekem így jó. Viszont az, hogy divatellenes vagyok, nem jelenti azt, hogy különcködök, nem így kell elképzelni, normálisan tudok beszélgetni, habár először nagyon leblokkolok egy nekem tetsző lány társaságában.
2016. aug. 4. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
De mikor felvennéd velük a szemkontaktust ő még nem tudja. Ez van sajna, a külsőségek számítanak annak a korosztálynak...
2016. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem lenne baj, ha a leendő párom néhány évvel idősebb lenne. Sőt. A korombeli lányok nagyon gyerekesen viselkednek általában, isznak, buliznak, nekem nem ez az életmódom.
2016. aug. 4. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
A mai lányok többségével eleve nehéz felvenni már a szemkontaktust is, mert vagy zenét hallgatnak, vagy bele vannak buzulva a mobiljukba, esetleg csordába verődve röhögnek valami "női dolgon", a flegmákról már nem is beszélek. Ha megpróbálsz megszólítani valakit, akkor sokszor úgy néznek rád, mint aki ölni készül, netán a normális kommunikáció is képtelenség velük, mert leragadnak ott, hogy előző este hányszor hánytak a diszkóban ("úúú, olyan részeg voltam, bszd meg, azt se tudtam, hol vagyok, bszd meg"), meg hogy mi történt az Éjjel-nappal Budapestben (tisztelet a minimális értelmes kivételnek). A mai világban sajnos nagyon nehéz dolog bárkinek is felkelteni a figyelmét, ráadásul a nőket nem a csendes, visszahúzódó fiúk izgatják, majd talán később javul valamit a helyzeted, ha a nők is érettebbek lesznek agyilag és érzelmileg.
2016. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na igen, az halálom, ha egy lány káromkodik. Taszít. Mit meg nem adnék azért, hogy egy értelmes lány szóba elegyedjen velem...
2016. aug. 4. 22:45
 10/11 A kérdező kommentje:
Sokuk tényleg az ilyen szutyok műsorokat bámulja, ez is elszomorít. Egy lány sem híve már a romantikázásnak???
2016. aug. 4. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!