Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy belém szeressen, ha csak szexkapcsolat van köztünk?

Figyelt kérdés
Ő nem a komoly kapcsolatok híve úgy tűnik. Évek óta van egy nála 15 évvel idősebb nője, akivel csak szeretők, a nő férjnél van közben. Én régóta odavagyok érte, végre sikerült közelebb kerülnöm hozzá. De azzal a feltétellel mentem bele a játékba, hogy nem biztos hogy akar kapcsolatot, és a szeretőjét is megtartja. Vagy ezt választhattam, vagy azt hogy semmi nelegyen köztünk. Szóval most úgy vagyunk, hogy megvolt az első szex, akar folytatást is ilyen értelemben, megbeszéltük hogy pár nap múlva is átjön. De nem szeretném ha ez tényleg csak szex lenne minden alkalommal. Mivel érhetném el hogy komolyan érdekeljem?
2016. aug. 5. 11:37
 1/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nem fog beléd szeretni!

Csináltál magadból neki egy ezredik ingyenlukat,gratulálok!

2016. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gratula... Lám mit tesz a szerelem... Egyes emberek mennyire képesek márealacsonyítani magukat miatta. Még azt is sikerült elérnie, h sokadik legyél a sorba... Amúgy kíváncsi lennék ki az a patkány csávó, aki annyit ért neked, h még ezt is bevállaltad érte?! Most komolyan nem találtál jobbat?! Amúgy meg felejtsd el. A büdös életbe nem fog beléd szeretni, mivel semmibe sem vesz téged, csak ürítésre kellesz neki.
2016. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmivel,sehogy. O elmondta szexet akar ennyi,pont.
2016. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sehogy! Komolyan ez veszett ugy. Sokat fogsz szenvedni. Inkabb most hagyd es szenvedj picit mint evekig. Ra mehet a fel eleted de felesleges csak magadat teszed tonkre. Tapasztalatbol mondom es sajnalom de jo tanacs..hagD a francba..meg volt neked es kesz. Vedd igy. Ilyen nem kell! Tobb vagy ennel... ne hagyd magad kihasznalni.
2016. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetertek #4el.nekem is tapasztalat sajna.Szep emlek de ha nem szeret beled magatol,a fejed tetejere is allhatsz akkor sem fog.
2016. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenki ugyanazt irja! Fogad meg, hahyd a francba. Nem lesz ebbol semmi. Sajnos
2016. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!