Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolat, de elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat, de elkezdtem valamit érezni? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

2x feküdtünk csak le,de valamit elkezdtem iránta érezni, pedig nem is ismerem. Folyton rajta gondolkozom és vele akarnék lenni, de NEM a szex miatt. De összejönni nem akarnék vele, és ő sem velem. Kijelentette,hogy csak összejárunk... Mit tegyek hogy elmúljon az érzés ? Magam sem tudom mit érzek, de elkezdtem valamit iránta.. Egyre jobban érdekel,stb


20/L



2016. febr. 21. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha azt szeretned, hogy muljon, akkor ismerkedj egy masik ferfival.
2016. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így van, ezt most kell abbahagyni, mert rossz vége lesz. Olyat keress, akitől biztosan nem akarsz többet.
2016. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna belekezdeni......az már csak hab a tortán,hogy nem is ismered....így hogy bízol meg valakiben?
2016. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Ajj, ez annyira tipikus...nagyon jól hangzik, h csak szex, meg barátság extrákkal, csak amikor koppansz, mert a pasi tényleg csak a tested akarja használni és semmi többet nem akar belőled, na az tud fájni.


Ezért nem kell belemenni ilyenbe,mert utána meg jössz sírni, ha a pasi használ, utána meg eldob, mert neki barátnője lett, te az érzéseiddel meg kezdjél, amit akarsz.

2016. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szállj ki. Még időben vagy.
2016. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most mi a gond?

Nem lotyosagra akarom sarkallni a kerdezot, de ha a ferfi nem akar tobbet, akkor idmetkedjen meg mas ferfival. Ha o bele is kialakul vonzalom, amit a ferfi is tud viszonozni, akkor mar nyert ugye van.

2016. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatbol lett az en kapcsolaton. Pedig tobbszor is kategorikusan kijelentette hogy nem alar tolem tobbet es ebbol nem lehet semmi komoly. De nafyon sokat beszelgettunk es rajottunk hogy tok jol erezzuk magunkat egyutt. Lassan fel eve es egyutt is elunk :)

Szoval nem lehetetlen de szerintem elobb utobb valld be hogy nalad mi a helyzet. En is sokaig akartam csinalni ezt de belul meghaltam.

2016. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, benne van az is, hogy ha bevallja, a pasi azonnal dobja, mert nem ebben egyeztek meg.
2016. febr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, de akkor még jobb, ha most dobja, mint mielőtt nagyon belebonyolódik.

Jól dugó pasit meg igazából könnyű találni.

2016. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most már mit mondhatnánk.

Te is tudtad előre, hogy miben egyeztetetek meg. Ha nem vagy ura az érzelmeidnek, akkor nem kellett volna belemenni ilyenbe. Ha a szex ennyire hiányzik, simán találhattál volna a több ezer nyálverő között olyant, aki még csak nem is tetszik neked emberileg, ő viszont (teszem azt) abba is belemegy, hogy csak kinyalhat, csak hogy legalább szóba állj vele. Az ilyent magadban akár még utálhatod és lenézheted is, viszont garantáltan nem szeretsz bele. Kiszolgál szépen, aztán koccoljon le gyorsan, minden alkalommal.



Most már el kell döntened, hogy vállalod a kockázatot, és kiteregeted a lapjaidat (hátha megérti és nem dob ki) VAGY amíg még képes vagy elfelejteni, te dobod őt nagyon gyorsan, ez esetben viszont nem meséled el neki, hogy miért, csak annyit, hogy köszi, de már "nem aktuális"...

Akárhogy is, minél előbb hozod meg a döntést, csak annél jobb lesz neked is, meg neki is. És akkor már ragaszkodj ahhoz a verzióhoz, ami mellett döntöttél, nincs visszaút.

2016. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!