Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelmem időről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelmem időről időre felbukkan, miért?

Figyelt kérdés

több mint 1 éve ismerem. A vonzás megvolt köztünk,megértettük egymást és tényleg jókat tudtunk beszélgetni. Bár mindezt skypon.

Egyszer találkoztunk mindössze. Csodás nap volt, szerettem őt. De elengedtük egymást mert távol laktunk egymástól. Aztán pár hónap múlva jelentkezett h hiányzok neki. Majd újra elhidegültünk egymástól. Most félév után újra írt. Örömmel töltött el a jelentkezése. De közben fájó is. Hisz még mindig úgy érzem h működhetne. Remény csillan fel bennem mindig amikor ír.


Vajon miért teszi? Talán azért mert épp eszébe jutottam, vagy puszta érdeklődés. Majdnem mindegyis h miért. Tény h nem tudom kezelni, amikor bekopogtat az életembe aztán amikor már teljesen kinyitnám az ajtót, sarkon fordul és eltűnik.


Voltatok már ilyen helyzetben? Hogy vészeltétek át?


20L



2016. aug. 6. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt meg kellene beszélned vele őszintén. Ahogy ide leírtad, mondd el neki is. Hogy örülsz is meg fáj is, amikor jelentkezik, aztán meg hirtelen megint eltűnik.


Amúgy szerintem vagy tartsátok a kapcsolatot, és próbáljátok meg, vagy szüntessétek meg teljesen, mert ez így felőröl téged.

2016. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már beszéltem vele erről őszintén. Ő is és én is elmondtuk h mit jelent számunkra a másik. Egyikünk se tudja teljesen kizárni az életéből a másikat.

Azt nehéz szinte lehetetlenség elfogadni h a körülmények választanak el minket egymástól. Ő azt mondta h nem tudná huzamosabb ideig kibirni h ne tudjon rólam semmit.

2016. aug. 6. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont miért nem próbáljátok meg tényleg? Működhetne, ha mindketten akarjátok és szeretitek egymást. Csak rajtatok múlik.
2016. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ez a helyzet, és mindketten így éreztek egymás iránt, akkor tényleg próbáljátok meg! Azért mert ha nem teszitek, akkor örök életetekben ott fog motoszkálni a kérdés, h "mi lett volna ha" ?! És ez felőröl, és belerondíthat a későbbi dolgaitokba. Csak kompromisszumok kérdése az egész. Ha tényleg fontosak vagytok egymásnak, és szeretitek egymást, akkor ilyen dolgok nem állhatnak a kapcsolat útjába, mint távolság. Mert ha csak ez a baj, akkor erre rengeteg megoldás létezik.
2016. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 WheneverYouWant ***** válasza:
A nagy kérdés hogy mért csak időről időre... Ha erre választ kapsz tőle akkor mindenre... Ha veled szeretne lenni akkor tehetett volna többet érte vagy valami megakadályozta ami a jövőben nem fogja... ilyenekre gondolok... Ha nincs ilyen csak néha néha eszébe jutsz mikor nőhiány van akkor felejtős.
2016. aug. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudja h nem tudnánk megoldani
2016. aug. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!