Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy feledjem el reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy feledjem el reménytelen szerelmem, mert én már magamon nem tudom h mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Soha se voltam szerelmes, csak belé. S borzasztó érzés h a távolság miatt nem jöhetett létre köztünk semmi. Oly annyira fáj. Már 4 hónapja megszakítottuk egymással a kapcsolatot. mégis örülten hiányzik. Mindig eszembe jut.Olyan társ volt számomra aki tényleg kellett nekem. S borzasztó elfogadni h sohasem lehetünk együtt.

Neki lett szinte rögtön barátnője, szóval ő most boldog. Nekem is lett párom, ámbár irányában nem érzem azt a kötödést. Jó vele de mégse érzem azt az erőt magamban mint a reménytelen szerelmem mellett. Tudom jól h ha ellökném magamtól megbánnám, mert tényleg jó ember. Aki szeret engem. Én is érzek vmit iránta, de nem tudom neki átengedni a szivemben a helyet. S fogalmam sincs h mit tehetnék. Tudom az lenne a tisztességes ha elküldeném, de azzal csak magamnak tennék rosszat, mert visszazuhannék a depressziós időszakomba. S annak semmi értelme h örökké emésszem magam és h mindenkit ellökjek magamtól.

Nem tudom h mit tehetnék. Hogy feledjem el? Vagy tán sosem fogom...

Kérlek segítsetek h mit tegyek? Szeretnék boldog és kiegyensúlyozott lenni, anélkül h bárkit is bántanék. ( Tudom h páran úgy vélik h gyerekes vagyok, meg lehet, de akkor is így érzek.)

elkeseredett 20L



2016. ápr. 15. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gond,hogy még túl friss az élmény és így léptél bele egy kapcsolatba.na meg fiatal vagy még.amúgy nem rabolnám a másik fiú idejét.őszintén megmondanám,hogy sajnos megpróbáltam,de még mindig az exet szeretem.amúgy így nem lesz jobb mert csak lelkifurdalásod lenne.inkább keress mást,akár csak sex partnert vagy olyat aki tényleg bejön.beszélgess fiúkkal,hátha akad olyan aki megdobogtatja a szíved
2016. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán túl korán lett új párod, én így nem kezdtem volna bele kapcsolatba, hogy mást szeretek. Miért mentél bele a mostani kapcsolatodba?
2016. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit korai hogy egyből kapcsolatot válaltál viszont valamilyen szinten meg is értelek. Azt gondoltad hogy majd elfelejted így de nem ment.
2016. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már októberben tudtam h a reménytelen szerelmem csak álom marad, szóval azóta ez nyilt titok volt. de mégis beszélgettünk akkor még. A srác pedig szeptember óta közeledett hozzám. szóval iszonyatosan türelmes volt. s ezért gondoltam h ő tuti nem használna ki ha ennyit várt rám és komolyan gondolja.

Emelett jóérzés vele lenni. De nemvagyok magamonkivül a csókjától

2016. ápr. 17. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!