Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt más olyan házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más olyan házasságban élő, akinek nagyon hiányzik, hogy a kapcsolatában szeretetet kapjon?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára lennék kiváncsi aki hasonló cipőben jár, akár férfi, akár nő, -aki teper egy házasságban ami működik is, de még sem érzi, hogy szeretik.

Pedig megérdemelné, mert dolgozik, jól főz, sportol, gyereket nevel, odaadó a szexben, ápolt, tiszta, megpróbál kedves lenni a minden napokban.

A másik félnek ez megfelel, de ő gyengédséget, szeretetet nem ad!

Előbb-utóbb ez mindenütt ki bukik? (hosszú házasságról beszélek)



2016. aug. 7. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

Mindenütt kibukik.

Aki ilyen naiv, az ne s házasodjon.

Nem fog senki sem 50 évig segget nyalni, ez miért ilyan felfoghatatlan?

2016. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én nem vagyok ebben a helyzetben, de ezért nagyon sokat kell tenni úgy gondolom.

Én azt látom, hogy a párok, házastársak elfelejtik egy idő után, hogy kettejük kapcsolatát is ápolni kell, hiszen átveszi a főszerepet a szülői feladatok ellátása, a hétköznapi problémák megoldása. Ezért nem szabad hibáztatni egyik felet sem, egyszerűen csak le kell ülni beszélgetni az érzésekről és heti egy alkalommal legalább egy estét csak egymásra szánni, akár azután hogy lefeküdtek a gyerekek, akár nagymamára, barátokra bízni a gyerkőcöket és úgy egymással törődni.

Ezalatt nem feltétlenül a testiséget értem, de akár azt is. Egymás lelkét kell megdolgozni, hogy tudjatok "együtt működni" (és nem együttműködni) továbbra is.

Én hiszem azt, hogy nagyon sok házasság azért laposodik el, mert a gyerekek érkezésével a párok elfelejtik, hogy miért is kerültek ők anno egymás mellé. Általános jelenség, ellaposodás, belesüppedés.

Barát és barántő, férfi és nő, férj és feleség helyett az elsőszámú apa és anya lesz. Nem szabad vagdalózni, hogy a másik miben rossz, nem figyel rád, nem szeretget meg, nem kapsz tőle annyi törődést, fel kell ismerni, ha a fent leírt jelenség áll fenn köztetek is, beszélni róla és együtt megoldani, normál emberekként megbeszélni.

2016. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem az érzéseid. Az a gond, hogy olyanoktól fogsz választ kapni akik nem is vagy csak rövid ifeig voltak párkapcsolatban.Meg okoskodóktól.

Persze, hogy hiányzik a szeretet és az egyik fél mindig odaadóbb, a másik meg élvezi a jót és elvan a kapcsolatban hátra dölve könnyedén. Sajnos minden vsoda csak ideig-óráig tart.

Menj társaságba, érezd jól magad, sokat segít majd! -Valami klubra gondolok.

2016. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen az ember beszélget a párjával nyugodtan, őszintén - aki azt, hogy egy kis szeretetre vágysz nem érti, hanem kritikának, (fikázásnak) veszi,megsértődik.

Kérdezed te magad miben változz, "semmiben - csak ne beszéljünk erröl... "

2016. aug. 7. 13:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ezek szerint komoly problémák vannak a kommunikációval köztetek és akár komolyabb háttere is lehet, hiszen a társad nem képes végighallgatni, sem tenni azért, hogy te boldogabb legyél mellette. Szomorú.
2016. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe #2-es válaszát.

Egy kapcsolat sok törődést, és "munkát" igényel. Napi szinten gondolni kell rá, és ápolni, hogy éljen és virágozzon. Nem könnyű. Főleg, amikor éppen mélyponton van. Mert ez is előfordul minden hosszabb kapcsolatban.

Azt is tudni kell, hogy néha a felek szeretetnyelve nem egyezik meg. Ilyenkor hiába bizonyítja az egyik fél, hogy szereti a párját, a másik mégsem érzi, mert olyan "nyelven" akarják ezt a tudtára adni amelyen nem ért. Ha jól emlékszem, Gary Chapman írt erről könyvet. Ha meg tudod szerezni, feltétlenül olvassátok el MINDKETTEN.

2016. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#6-midenképp elolvasom a könyvet, bár itt nem az a semmit nem tevős-panaszkodós helyzet áll fenn. Párom nem fogja

elolvasni, megrémítik, lenyomják idegessé teszik az ilyen könyvek - megkérem rá de a választ tudom.

2016. aug. 7. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:

"megrémítik, lenyomják idegessé teszik az ilyen könyvek"

Ismerem az érzést, hisz magam is pasi vagyok. Mi szeretünk két lábbal a földön állni, és a világból kilehet kergetni minket az ezós, vagy akár csak ezo-gyanús könyvekkel, amik viszont a nők körében kedvelt olvasmányok. Azt próbáld megértetni a pároddal, hogy ez a könyv nem tartozik abba a kategóriába. Mondd meg neki, hogy egy sokat megért, és boldog házasságban élő öreg csóka javasolja neki a könyv elolvasását.

2016. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*ki lehet
2016. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!