Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 8 szerelmi kapcsolat sok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 szerelmi kapcsolat sok vagy normális?

Figyelt kérdés
19 év alatt 8 párkapcsolat mennyire számít soknak? eddig mindegyik szakítással végződött.

2016. aug. 7. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Meddig tartottak ezek a párkapcsolatok?
2016. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
szerintem nem sok...
2016. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem rólam van szó, hanem egy fiú barátomról.

ő most 40 éves, a kapcsolatai átlag másfél-két évig tartottak.

2016. aug. 7. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 19 évesen 4 viszonzatlan és 1 viszonzott szerelmem volt. (Mindez olyan 12-13 éves koromtól számítva)

Most 23 évesen 5 viszonzatlan és 2 viszonzott szerelmem volt. (Magyarul 2 szerelmi kapcsolatom volt az életben.)


Nekem nagyon szokatlan hogy valaki olyan gyakran esik szerelembe, mint te. Évi 1-nél több szerelmet én már nem is szerelemnek, csak "szerelemnek" hívok.

23/L

2016. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mondom NEM rólam van szó, én csaj vagyok, az illető pedig srác, akinek ennyi kapcsolata volt, én lennék neki a 9.-ik, ha összejövünk.
2016. aug. 7. 18:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha srác, akkor nem gond
2016. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi ez a kettős mérce?
2016. aug. 7. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
40evesen nem hinnem,hogy sok.
2016. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy átlagos lány ha lemegy az utcára és megkérdez 5 vele szembe jövő férfit, hogy "Bocsi, dugnál most velem?", akkor tuti lesz az ötben aki igent mond, míg aki nemet, az is normálisan elmondja hogy miért nem


Egy átlagos kinézetű srác lemegy az utcára és megkérdez 5 vele szembe jövő nőt, hogy "Bocsi dugnál most velem?", akkor jó eséllyel kap 1 pofont, 2 káromkodást és lehordást és 2-t aki nem válaszol és csak elmegy mellette


A férfiak könnyebben mennek bele a szexbe, a nők pedig sokkal-sokkal válogatósabbak

2016. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!