Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. mit csinaljak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. mit csinaljak vele hogy belem szeressen? Felig le is fekudtem mar vele?

Figyelt kérdés

van egy fiu nagyon szimpatikus es aranyos eddig 4x randiztunk de ugy erzem hogy mindig cask en keresem o sose ir :S es amikro megkerdeztem tole hogy minden oke meg rendben van velem irta hogy persze meg minden sot meg is kerdeztem tole hogy tetszek-e neki es aztmondta igen

en athivtam magamhoz filmet nezni e beszelgettuk borozgattunk es pettingeltunk aztan meg less**ptam

es tegnapelott meg beszeltem vele de most meg nem is ir magatol :((

mit jelentsen ez?? MIert nem ir ha nem erdekelnem megmondta volna nem? aztmondta jol erezte magat de akkor meg miez az egesz? :(


2016. aug. 8. 20:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem keres, mert pontosan tudja, hogy előbb-utóbb keresed majd úgyis, és látja rajtad, hogy annyira odavagy érte, hogy a szexért se kell különösebben tepernie...


Nincs ezzel baj, csak te többet szeretnél tőle. Egyet tehetsz egyelőre, hogy nem keresed. Ha akar valamit, úgyis írni fog.

2016. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem akar semmit tőled. Leszoptad és ennyi volt. Szerinted,ha komolyan gondolná,akkor nem keresne? Egy jó kis numera volt,jobban mondva neki jó volt és ennyi.
2016. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Ingyen p..nci vagy neki, ráadásul nem is kell neki teperni, mert te önmagadtól felkínálod neki magad.


Naiv, éretlen kislány vagy még.


Már nem fog beléd szeretni, azt a részt már elcs..szedted elég szépen! Gratulálok!

2016. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
akkor miert nem mondja meg hogy ennyi volt stb... cask nem? Vagy igen?
2016. aug. 8. 21:02
 5/31 anonim ***** válasza:
Mert tudja,hogy bármit megteszel neki és nem hülye ezt eldobni.
2016. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Persze, ha elmondja, hogy figy, csak szexre kellenél, akkor te még folytatnád vele az egészet, annak tükrében, hogy te elméletben "komoly" kapcsolatot szeretnél?
2016. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Miért dobna egy olyan nőt, aki már a leírtak alapján is tudom, h 1-2 szép szó után már a lábát is szétteszi? Ostoba lenne... :D Te meg naiv vagy! ;) Hagyd,h kihasználjanak! Eddig tökéletesen csinálod!
2016. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

de nem hiszem hogy o olyan fiu lenne mert amugy se az a tipikus macso vekony kedves sot nem is mert kezdemenyezni en csokoltam meg... olyan kis "cuki" aki eloszor zavarba jot es hasonlok es allitasa szerint mar 2 eve szingli

egyszeruen cask nem nezem ki belole hogy ilyen lenne

2016. aug. 8. 21:26
 9/31 anonim ***** válasza:

Az, hogy te mit hiszel, az nem egyenlő azzal, ami a valóság!

Nőj már fel és nyisd ki végre a szemedet!

Nem veszed észre, hogy mindenki egyöntetű választ adott neked, és csak te vagy az egyedüli, aki másképp látja a dolgokat? Ja persze, az egó nagy úr, nagyon sokan nem merik beismerni, hogy hibáztak és a másiknak van igaza!

2016. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem olyat, aki olyan volt mint egy ártatlan kiscica, nem is néztem volna ki belőle, h megcsalna, mert annyira egyértelmű volt minden tette, de csak a számomra volt egyértelmű. Ő mégis félrelépett és hazudozott!

Aztán megismertem a jelenlegi páromat, aki után szerintem sok nő megfordul, féltem is vele összejönni, h ilyen szép fiú miért állna meg éppen mellettem, és a legőszintébb, legérzékenyebb pasi akivel valaha találkoztam...

A külső nem minden, meg az sem amiket mondd! AZZAL MONDD EL MINDENT MAGÁRÓL, AHOGY VISELKEDIK VELED!

2016. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!