Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. mit csinaljak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. mit csinaljak vele hogy belem szeressen? Felig le is fekudtem mar vele?

Figyelt kérdés

van egy fiu nagyon szimpatikus es aranyos eddig 4x randiztunk de ugy erzem hogy mindig cask en keresem o sose ir :S es amikro megkerdeztem tole hogy minden oke meg rendben van velem irta hogy persze meg minden sot meg is kerdeztem tole hogy tetszek-e neki es aztmondta igen

en athivtam magamhoz filmet nezni e beszelgettuk borozgattunk es pettingeltunk aztan meg less**ptam

es tegnapelott meg beszeltem vele de most meg nem is ir magatol :((

mit jelentsen ez?? MIert nem ir ha nem erdekelnem megmondta volna nem? aztmondta jol erezte magat de akkor meg miez az egesz? :(


2016. aug. 8. 20:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Meg sem merem kérdezni, de hány éves vagy te?

Komolyan! Mint egy 14-15 éves kislány aki hisztizik..."Senki sem szeret :(((".. Jézusom!

Már csak az írásod alapján sem veszlek komolyan, még ha személyesen beszélnénk akkor milyen lehetsz...

Nem gondolod, h benned van a hiba?

Továbbá: Hová van felírva, h hányadik randi után mi következik? Nálad ha a 3. randi után nem történik testi vágy, akkor az már sz@r ember az illető. Hiába írod, h nem, de ez jön le a kiakadásod alapján...

2016. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Szeretetk..va vagy. Olvass utána ha még ezt nem ismerted.


És fejezd már be az önsajnáltatást! Egyre gázabb vagy.

2016. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

23 eves vagyok...

es nem erzem magam gaznak..

egyebkent most irtam neki hogy mit akar es hogy gondolja ezt az egeszet mert en nem szeretem az ilyen jatekokat mondja meg kerek perec hogy mivan..egyelore varok a valaszara

2016. aug. 8. 22:35
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de akkor 23 éves létedre úgy viselkedsz mint egy 15 éves kis lány... Nem érzed úgy, h fel kellene nőni? Mert a férfiaknak nő kell, nem pedig egy gyerek! Nem veszed észre, h mindenáron azt akarod, h szeressenek és ez balul sül el?! :D Én 22 vagyok, de ennyire mélyre még sosem süllyedtem egy pasiért sem, pedig azt hittem, h volt 1-2 megalázkodó szituációm, de hozzád képes azok csak piskóták voltak... :D
2016. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

hat most beszeltem vele es valaszolt kerdeztem hogy hanyadan allunk mert 1 napja nem irt se szia se pa... es akkor mondta hogy mert elfoglalt mert hogy most behivtak hogy legyen az eskudtszek tagja (jo mondjuk ezt tudtam... am britt a srac angliaban lakok)

es hogy nem volt bekapcsolva a teloja meg bla bla bla... mondom hat erdekes foleg manapsag.. es akkor mondta hogy ertsem meg hogy hogy elfoglalt volt meg ilyenek

es kerdeztem hogy mit gondola? Mert en nem akarok jatszadozni erre nekem nincs se idom se energiam es mondta hogy nem tudja meg mert meg kell ismernie jobban

es hozzatette hogy a haloszoban kivul... (ez azert mar cask jelent valamit nem?)

2016. aug. 8. 22:45
 26/31 Noren1989 ***** válasza:
100%
JAjjjne, báááz, túltoltad a kamut...
2016. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
nem kamuztam tenyleg itt lakom Bristolban miert lenne kamu csomo Magyar van itt..
2016. aug. 8. 22:51
 28/31 anonim ***** válasza:
Elárul8d, hogy miért írod konzekvensen "cask"-nak a csak-ot?
2016. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
elirtam "csak"-ot nem irtam semmit se konzekvensen (mert meg cask nem is tudom hogy mi az a konzekvens)
2016. aug. 8. 23:27
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Az van, hogy egy végtelenül buta kis liba vagy.


Egyrészt: a pasiknak sose kell az a nő, aki fut utánuk. Ha azt akarod, hogy ebből legyen valami, akkor várd ki, hogy a pasi teperjen a kegyeidért, főleg ha ezek után még kellesz neki valamire.


Másrészt: a negyedik randin rácuppansz a farkára és leszopod. Szerinted ez nem gáz?!?! Mert még ha megerőszakolod, vagy neked is van benne egy kis jó. De ez így elég egyértelmű üzenet, hogy "bármit megtehetsz velem, leszek a kis házi riba.ncod". Még Angliában is ezt jelenti...


Képzeld, normális pasinak barátnő kell, nem egy kis gecziputtyony, akinek minden lukát tömheti, és a kotont is lenyeli, az önbecsülése a béka se.gge alatt van, és nem kell a kisujját se megmozdítani, hogy megkapja.


Azért írta ő is, hogy a hálón kívül is meg kéne ismernie, mert egyelőre csak arról szólsz, hogy odadobod magad a hálóban. Esetleg bárkinek, aki két jó szót szól hozzád. Nem épp a legjobb ajánlólevél.


A srác csak nem akar vele megbántani, hogy egy torkonlövésen kívül nem vagy jó másra, az meg már megvolt, úgyhogy tipli van. Mivel eddig is te kerested, ezért próbálja megoldani, hogy ne legyen elérhető. Majd letilt a pi.csába mindenhol, és akkor hátha veszed a lapot.


Ez tipikusan az a helyzet, mikor nagyjából mindent elrontottál, amit csak lehetett, és a végén észbe kapsz, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, mint szeretnéd.

Innen szép nyerni.


Nem fog beléd szeretni. Tudod, senki lesz szerelmes egy használt zsebkendőbe.

2016. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!