Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért nem féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem féltékeny a párom? Már nem szeret? Légyszi irjatok

Figyelt kérdés
Pár napja feltettem neki a kérdést hogy mit szolna hozzá ha felvételiznék egy suliba a lakohelyünktöl joval távolabb és ahonnan hetvégente jönnék haza. 6 honap a képzés , nekem aza fura hogy még támogatna is benne .
2016. aug. 10. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Azt szeretnéd féltékeny legyen, miért nem olyan idegbeteget választottál aki akár el is ver, ha késel 5 percet a bevásárlásból. Épp eszű pasi, tudja, ha meg akarod csalni, otthon is meg fogod tenni. Nem akarod, akkor suli alatt sem fogod.
2016. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Hát... nő vagyok, de már lassan engem is kiakad egyes velem egyneműek viselkedése :D


Ne haragudj, de veled van a baj és nem a pároddal. Most neked az a bajod, h nem hisztériázott amiért egy tanfolyamot szeretnél elvégezni, hanem támogatott benne? Én kérek elnézést az ő nevében! :D

Gondolom ha ellenezte volna, akkor ez lett volna a kérdésed, h miért ilyen bunkó kuki...

2016. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Örülj neki.Fél év nem olyan nagy idő és gondolom hétvégente találkoznátok.Ilyen miatt én sem lennék féltékeny,amíg nincs konkrét pasi a láthatáron.
2016. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
kiakaszt* javítva!
2016. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de te egy igazi s.g.g.fej vagy! meg se érdemled, hogy ilyen rendes párod legyen!


neked olyan valaki kéne, aki kapható az örökös cirkuszolásra. pl megnézed az sms-eit, és ha van benne gyanús akkor azért veszekedhetnél, ha nincs benne akkor meg azért mert "az a gyanús, hogy nem gyanús".


most átmegyek a te észjárásodba: támogat a tanulásba, ez azt jelenti hogy butának tart! vagy már nem szeret! vagy van valakije, és amég távol vagyok vele akar lenni!


ha meg nem engedne, féltékeny lenne az lenne a bajod: azt akarja, hogy hül-ye maradjak, és ki legyek neki szolgáltatva egész életemben! biztos megcsal, mert csak az féltékeny aki maga is rosszban sántikál! nem akarja, hogy okosabb legyek mint ő! /bár ez a veszély úgylátom egyáltalán nem fenyegeti.../

2016. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Really? Bennem pont azt imádták a barátnőim (kivéve egyet), hogy nem vagyok féltékenykedős. :D
2016. aug. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést igazából. Eddig az volt, csak most hirtelen már nem az?

Ebben az esetben gáz van.

Ha eddig sem volt és most sem az, akkor szerintem ez egy jó dolog, örülj neki.

2016. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem te vagy itt az első olyan agyilag éretlen s..lejt kislány, bocsi a kifejezésért, aki azt hiszi, hogy a féltékenység = féltés, párja szereti.

És ha már nem féltékeny, akkor nem is szereti.


Kislány, felvilágosítalak:

A féltékenységnek az ég világon semmi köze a féltéshez.

A féltékenység NEGATÍV dolog.

A féltékenység ÖNBIZALOM HIÁNYBÓL származik és abból, hogy NEM BÍZOL MEG A PÁRODBAN!


Örülj neki, hogy támogatja a jövőd fejlődését.


Ja, és képzeld, a párod szeret téged!

2016. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na, megtaláltam azt a kérdést, amire utaltam, hasonló agyi szinten vagytok ti ketten, ami a féltékenység témakörét illeti:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Sajnos én nem tudom így felfogni...

Így van arra gondoltam hogy biztosan még örül is neki, mivel annó azt mondta mindig hogy én ne dolgozzak o a férfi eltart minket én csak a gyermekkel foglalkozzak aki egyébként nem az övé. Szeretett volna kozost is de én nem akarok. Már ő sem. Már nem figyelmes és nem érzem már mellette magam nőnek mivel kb egyenrangon kezel.már nem törekvő és mindig fáradt letört. Eddig elsem tudta volna képzelni az életet nélkülem akár 3 napig sem. Nemhogy 6 hónapig. Nem becezget már és a szex is kevesebb .már nincs rajta hogy mi jóban legyünk. Nem kér bocsánatot inkább támad. Teljesen megváltozott. A lényeg hogy még a gondolattól is hogy ha elkellene mennie dolgozni távol tőlem ,annyira elérzékenyült hogy sírt. Fáj nagyon ez a személyiség változás . nem tudom mit tegyek.

2016. aug. 10. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!